İkinci El Araçlara Vakıfbank Desteği! Düşük Faizli Taşıt Finansmanı Paketi Duyuruldu

Vakıfbank cazip faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleriyle ikinci el taşıt finansmanı vereceğini duyurdu.

Kredi 19.11.2021 - 15:58 19.11.2021 - 15:58 Serhat Karaman

Sıfır ve ikinci el otomobil piyasalarında son dönemde yaşanan fiyat artışları araç satın alma hayali kuran birçok vatandaşın bu hayallerini ertelemesine neden olmuştu. Vakıfbank ise 2. el bir otomobil satın almak isteyenler için yeni bir kampanya duyurarak taşıt kredisi desteği sağlamaya hazırlanıyor. Uygun ödeme koşulları ve düşük faiz oranları ile ikinci el araç satın alımlarını kolaylaştırmayı hedefleyen kampanya kapsamında cazip teklifler sunulacak. Kamu bankalarından arka arkaya gelen cazip finansman destekleri, son günlerde artan fiyatlara karşı vatandaşları birçok yönden desteklemeyi hedefliyor. Özellikle ikinci el piyasalarında yüksek fiyatların görülmeye başlaması ikinci el araç alırken de vatandaşların uygun finansman desteklerinden yararlanmak için arayışa girdikleri görülüyor.

Vakıfbank 2. El Taşıt Kredisi Kampanyası

48 ay vade imkanı ve %1,50’den başlayan cazip faiz oranları ile Vakıfbank taşıt kredisi fırsatından yararlanmak isteyen tüm vatandaşlar aynı zamanda uygun ödeme koşullarını da tercih edebiliyor. Kredi talebinde bulunan kişilerin gelir durumu ve düzenine göre belirleyebilecekleri; aylık eşit, 3 ay ödemesiz dönemli, 3 ayda bir, son taksit balon ve değişken taksitli olarak kendileri için en uygun ödeme yöntemini seçerek düşük faizler ve 48 ay vade ile ikinci el araç alımlarında finansman desteğinden yararlanabilecekler.

Vakıfbank Taşıt Kredisi Hesaplama

Vakıfbank İkinci El Taşıt Kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlar için 50 bin TL kredi tutarına göre %1,50 faiz oranları ve 48 ay vade uygulanacak. Bu hesaplamaya göre aylık taksit tutarı ise 1.564,47 TL olarak belirlenmiştir. Düşük faiz oranları ve cazip ödeme seçenekleri sayesinde 2. el piyasalarda yer alan birçok aracın vatandaşlar tarafından kolayca alınması sağlanacak. Banka şubelerinden başvurusunu yaparak tüm vatandaşların ikinci el araç finansman desteğinden yararlanmak için başvuruları iletmesi mümkündür.

Vakıfbank 2. El Taşıt Kredisi Şartları

Vakıfbank İkinci El Taşıt Kredisi kampanyası için belirlenen koşulları sağlayan herkes finansman desteğinden yararlanabilecek. Kasko değeri 120 bin TL ve altında olan araçlarda en fazla %70’ine kadar finansman sağlanacak. Ayrıca Değeri 120 bin TL ve 300 bin TL arasında olan ikinci el araçlar için %50 olarak belirlenmiştir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@