İhtiyaç Kredisinde Faiz Oranı Yüzde 0,99'a Düştü! Herkese Anında Nakit Para Dağıtılıyor!

İhtiyaç kredilerinde avantajlı oranlar gün yüzüne çıkmaya başladı. Yüzde 0.99 faiz oranları ile kredi desteğinden hemen yararlanabilirsiniz. İşte en uygun krediler…

Kredi 25.02.2022 - 23:28 25.02.2022 - 23:28 Serhat Karaman

2022 yılında nakit desteğine ihtiyaç duyanlara bankalardan destek ödemeleri yapılmaya başladı. Bir süredir yüksek faiz oranları nedeniyle tercih edilemeyen ihtiyaç kredilerinde bankalar yeni çözümler üretmeye başladı. Düşük miktarda kredi talepleri için bile yüksek faiz oranları ödemek zorunda kalan vatandaşlara yönelik, faiz oranlarını ve kredi miktarını düşürerek bankalar destek verecek. 

Akbank’ın yeni müşterilerine özel sağladığı ihtiyaç kredisi 10.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyacı için vatandaşlara en uygun faiz oranları ile kredi desteği sunuyor. ING Bank ise benzer şekilde yine 10 bin liraya kadar aynı oranlarla kredi vereceğini duyurdu. Her iki banka tarafından da sadece yeni müşterileri için bu fırsatlar sunulacak. 

Akbank İhtiyaç Kredisi 

Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarının yüzde 1’in altına çekerek ihtiyaç sahiplerine destek olmaya devam diyor. Üstelik tamamen masrafsız bir şekilde kullanılabilecek kredi kapsamında vatandaşların uygun geri ödeme seçeneklerinden de yararlanması sağlanacak. 12 ay taksit seçenekleri ile sunulan kredi, sadece uzaktan ve ilk defa Akbanklı olan vatandalar tarafından kullanılabilecek. 

Haber

Akbank Mobil üzerinden başvurularını yapan kişilerin 5 gün içinde başvuru yaparak tamamen masrafsız olarak 10.000 TL ihtiyaç kredisini anında yüzde 0,99 faiz oranları ile 12 ay vadede kullanması sağlanacak. Öte yandan uygun geri ödeme fırsatları da sunuluyor. 

ING Bank İhtiyaç Kredisi 

İhtiyaç kredilerinde faizleri sıfırlayan bankalardan biri olan ING Bank ise 5.000 TL’ye kadar en fazla 6 ay vadede faizsiz kredi veriyor. Bunun yanı sıra 10.000 TL kredi için yüzde 0,99 faiz oranları ile 12 aya kadar vade seçenekleri ile nakit desteği sunacak. 

Vatandaşların son dönemde gelen zamlar ve artan masrafları sonrasında araştırmaya başladıkları düşük faizli ihtiyaç kredileri sayesinde vatandaşların cebinin rahatlatılması hedefleniyor. ING Bank ve Akbank tarafından sunulan kredilerde avantajlı oranlar, masrafsız seçenekler ve faizsiz kredi fırsatlarının yer alması birçok vatandaşı memnun etti. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@