İhtiyaç Kredisi Faizleri Yüzde 0'a Yaklaştı! Akbank O Hareketi Başlattı!

Bankaların ihtiyaç kredilerine talepler artıyor! Bankalar ise faizleri sıfıra çekmeyi hedefliyor. İşte Akbank’ın yaptığı o hamle…

Kredi 01.03.2022 - 21:30 01.03.2022 - 21:30 Serhat Karaman

Her geçen gün vatandaşların nakit ihtiyacı farklı nedenlerle artmaya devam ediyor. Özellikle birçok alanda görülen zamlar bu ihtiyacın ortaya çıkmasındaki en büyük etken olarak değerlendirilmektedir. İhtiyaçları için banka kredilerini tercih eden vatandaşlar ise en uygun oranların hangi bankalarda olduğunu araştırmaya başladı. 
Bankalar arasında cazip oranları ile öne çıkmayı başaran Akbank, geçtiğimiz dönemde yüzde 0 faizle 5.000 TL kredi desteği sağlamıştı. Bu kampanyasının sona ermesinin ardından Akbank bu kez daha yüksek miktarda krediyi düşük bir faiz oranı ile sunmayı hedefliyor. İlgili kampanya yine sadece yeni banka müşterisi olan kişiler için geçerli olacak. 

Masrafsız 12 Ay Vade ile Kredi Verilecek!

Akbank’ın mobil dijital kanalları üzerinden yeni müşteri olanların yararlanabildiği kredi kapsamında cazip fırsatlar sunuluyor. Akbank Mobil ile ‘’Akbanklı Olmak İstiyorum’’ seçeneklerini kullanarak ilk defa ve uzaktan müşteri olanlar 10.000 TL’ye kadar yüzde 0,99 faiz oranı ile tüm ihtiyaçları için kredi kullanabilecek. 

Haber

12 ay vade seçeneğine de yer veren banka, herhangi bir masraf da talep etmemektedir. Örnek ödeme tablosunda ‘’Alınacak Ücretler’’ 0 TL olarak belirtilmiştir. Bu sayede vatandaşların birçok ihtiyacı için masrafsız olarak Akbank müşterisi oldukları ilk andan itibaren nakit desteğinden yararlanabilecekler. 

Aylık Düşük Taksitlerle Uygun Ödeme Planı 

Düşük taksit avantajları ile 10 bin liraya kadar olan tüm ihtiyaçları için vatandaşların Akbank kredisi kullanması sağlanacak. 10.000 TL kredi için 12 ay vade seçenekleri ve masrafsız kullanım özellikleri eklenmiştir. Bu sayede aylık 899 TL taksit ödeyerek vatandaşların Akbank kredisinden yararlanması sağlanmaktadır. 

Akbank tarafından başlatılan düşük faizli uygun kredi fırsatları son dönemde birçok bankanın da bu alanda yeni adımlar atmasını sağlamıştır. Faizsiz, düşük miktarda veya uygun oranlarda kredi kullanmak isteyenler için birçok banka benzer avantajlar sunmaya başlamışlardır. Artan birçok ihtiyaçları için vatandaşların bu kredilerden etkili finansman çözümleriyle yararlanmaları sağlanmaktadır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@