İhtiyaç Kredisi Çekeceklere Müjde! Garanti BBVA ve Odeabank Kolay Kredi İmkanı

Acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak veya ihtiyaçlarını ertelemeden satın almak isteyenler için müjdeli haber geldi. Garanti BBVA ve Odebank, müşterilerine evden çıkmadan anında kolay kredi veriyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Sağlık, eğitim, evlilik, eşya yenileme, borç kapatma ve daha pek çok konuda acil nakit ihtiyacı yaşayanlara sevindirici haberler geldi. Bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler, Garanti BBVA ve Odebank’ın ihtiyaç kredisi kampanyalarına büyük ilgi gösteriyor. Her türlü ihtiyacını ertelemeden karşılamak isteyen ve borçlarını anında kapatmanın rahatlığını yaşamak isteyenler bu kredi kampanyalarını tercih ediyor. Garanti BBVA ve Odeabank, evden çıkmadan kredi veren bankalar olarak müşterilerine ihtiyaç kredisi taleplerinde büyük kolaylıklar sağlıyor.

Odeabank Hızlı İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türkiye’de ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlerin en çok tercih ettiği özel bankalardan biri olan Odeabank, yüzde 2.02 faiz oranıyla kredi sunmaya devam ediyor. Acil nakit ihtiyacı olanlar düşük faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleriyle Odebank’tan ihtiyaç kredisi çekebiliyor.

Bu kampanya kapsamında 50 bin TL kredi çekmek isteyen bir kişi, bu faiz oranları ve vade seçeneği ile toplam 75 bin 516 TL geri ödeme yapıyor. İhtiyaç kredisi çekmek isteyenlerin yakından takip ettiği Odebank’ın bu fırsatından yararlanarak aylık 2 bin 100 TL taksitlerle finansman desteğine sahip olunabiliyor. Bu avantajlı krediye tüm Odeabank şubelerinden, internet ve mobil bankacılık sistemleri üzerinden anında başvuru yapılabiliyor.

Garanti BBVA Evden Çıkmadan İhtiyaç Kredisi

Nakit ihtiyaçları olan müşterilerine büyük kolaylıklar sunan Garanti BBVA, Türkiye bankacılık sektöründe en fazla tercih edilen özel bankalar arasında yer alıyor. Düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri sunan Garanti BBVA, müşterilerine evden çıkmadan ihtiyaç kredisi vermesiyle dikkat çekiyor. Garanti BBVA ihtiyaç kredisinde yüzde 1.69 oranında faiz uygulanıyor.

Garanti BBVA’dan düşük faizle 36 ay vade seçeneğiyle 50 bin TL kredi çekilebiliyor. Bu koşullar altında kredi çeken bir müşteri toplamda 71.199 TL kredi geri ödemesi gerçekleştiriyor. Esnek ödeme imkanları sayesinde bu kredinin aylık taksitleri bin 970 TL’ye denk geliyor. Garanti BBVA, müşterilerine mobil bankacılık ile evden çıkmadan kredi kullanma fırsatı veriyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN