Son zamanlarda fiyat artışları ve enflasyon oranlarındaki yükseliş nedeniyle pek çok vatandaş ihtiyaçlarını karşılamak için finansman desteklerine başvuru yapıyor. Bankalar tarafından sunulan ihtiyaç kredisi destekleri bitmek bilmezken vatandaşlar ise ihtiyaçlarınıu kolay bir şekilde karşılamak için kredi kampanyalarını sıkı bir şekilde araştırıyor.

Gelen her yeni kampanya vatandaşlara umut olurken son olarak Akbank tarafından gelen yeni kampanya ile vatandaşların kış harcamaları için çözüm kesin olarak bulundu.

İş Bankası’ndan Her Şey Dahil Kredisi! İş Bankası’ndan Her Şey Dahil Kredisi!

Pek çok vatandaş tarafından her gün çok kez aranmakta olan ihtiyaç kredisi kampanyaları kapsamında sunulmuş olan bu destek paketi ile 50 bin TL tutarında ödeme anında hesaplara yatacak. Yapılan bildiri kapsamında Akbank'ın bu kredi kampanyasını düşük faiz oranları ile duyurduğu öğrenildi.

İhtiyaçlarını karşılamak durumunda olan vatandaşlar için gelen her yeni duyuru ile vatandaşların aldıkları destek miktarları da büyük ölçekli olarak artış gösterirken pek çok kişiyi ilgilendiren haber henüz geldi.

Özel bankalar arasında yer alan ve çok sayıda vatandaş tarafından tercih edilen Akbank'ın sunmuş olduğu bu yeni destek kampanyası ile vatandaşlar kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorlar. Peki; her gün pek çok vatandaş tarafından arama motorlarında ve sosyal medya platformlarında yoğun bir şekilde aratılan ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında yer alan bu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasının koşulları neler? İşte o kredi kampanyasının detayları...

AKBANK 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Akbank tarafından sunulan ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları şu şekilde;

  • Kredi Tutarı: 50 Bin TL
  • Vade Süresi: 36 Ay
  • Faiz Oranı: Yüzde 2,08
  • Toplam Faiz: 27 Bin 600,63 TL
  • Aylık Taksit: 2 Bin 155,58 TL
  • Toplam Ödeme: 77 Bin 875,88 TL
  • Yıllık Maliyet Oranı: Yüzde 36,65
  • Tahsis Ücreti: 275 TL

Screenshot_11-2

İşbu kampanyada belirtilen oranlar ve tutarlar değişiklik gösterebilecek olup kampanyanın koşulları ile ilgili değişiklik yapma hakkı Akbank'ta saklıdır.

İlgili krediye başvuru yapmak isteyenler Akbank resmi internet adresinden "Dijital Kredi" adımıyla başvuru yapabilmektedirler.