İhtiyaç Kredilerinde QNB Finansbank Farkı! Şimdi Al İstediğin Zaman Öde

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlara uygun faiz oranlı kredi fırsatı QNB Finansbank'tan geldi. QNB Finansbank esnek ödeme seçenekleri ile ihtiyaç kredilerinde kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye’nin en fazla bireysel ve ticari müşterisi bulunan özel bankalarından QNB Finansbank, ihtiyaç kredisi kampanyasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Acil nakit ihtiyacını karşılamak için uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri arayanlara müjdeli haber QNB Finansbank’tan geldi. Tüm bireysel kredi ihtiyaçlarında anında başvuruya yanıt veren QNB Finansbank, bu sayede hızlı ve pratik süreçle müşterilerinin nakit ihtiyacını karşılamasını sağlıyor.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Geniş bir müşteri kitlesi bulunan QNB Finansbank, sunduğu ihtiyaç kredisi ürünlerinde başka bankalarda olmayan avantajlarıyla dikkat çekiyor. QNB Finansbank’tan alacağınız her türlü ihtiyaç kredisinde her zaman uygun faiz oranlarının olması müşterileri sevindiriyor. Kampanyaya göre 36 aya varan vade seçenekleri ile yüzde 1.39 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi çekilebiliyor. Kolay ödemeli kredi türünde QNB Finansbank müşterileri ödeme sürecini istediği zaman başlatabiliyor.

QNB Finansbank Tanışma Kredisi

Henüz QNB Finansbank müşterisi olma ayrıcalığına erişmemiş kişiler için başlatılan bu hizmette en uygun faiz oranları sunuluyor. Farklı bir bankanın müşterisi olup da QNB Finansbank’ı tercih edenler, son 1 yıl içinde herhangi bir kredi çekmemişse özel faiz oranlarından anında yararlanabiliyor.

QNB Finansbank Doğum Günü Kredisi

Acil nakit ihtiyaçları için başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyalarından biri de doğum günü kredisi olarak adlandırılıyor. Doğum gününüzde QNB Finansbank’tan ihtiyaç kredisi çekmek istediğinizde başka bankalarda bulamayacağınız düşük faiz oranlarından yararlanma fırsatınız oluyor. Kişiye özel avantajlı faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri konusunda QNB Finansbank’ın politikası büyük beğeni topluyor.

QNB Finansbank Borç Transferi Kredisi

Başka bankalarda borç kapatma kredisi olarak da bilinen bu kredi türünde uygun faiz oranları sunuluyor. Ayrıca kredi taksitleri ve vadeler, borçlunun ödeme durumuna göre en ideal şekilde ayarlanıyor. Diğer tüm bankalara olan borcunuzu tek bir seferde kapatmak istediğinizde QNB Finansbank borç transferi kredisi kullanabilirsiniz.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN