Hyundai Günde 200 TL Ödeyeni Son Model Araç Sahibi Yapıyor!

Bütçesine uygun otomobil arayanlara müjdeli haber Hyundai'den geldi. Sıfır kilometre araç almak isteyenler günde 200 TL ödeyerek hayallerindeki Hyundai'ye hemen sahip olabiliyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Araç fiyatlarının her geçen gün artmaya devam ettiği günümüzde, en uygun koşullarda otomobil sahibi olmak isteyenlere çeşitli fırsatlar sunuluyor. Bankaların sunmuş olduğu taşıt kredisi kampanyalarını değerlendirmek isteyenlere bir güzel haber de Hyundai’den geldi. Hyundai, son model arabaları günde 200 TL taksit ödeyen müşterilerine hemen teslim ediyor. Hyundai ile son model araca sahip olmak bu şekilde kolay ve pratik hale geliyor.

Hyundai Taşıt Kredileri Büyük İlgi Görüyor

Hyundai web sitesinde yer alan kampanya duyurusuna göre finansal çözüm ortakları ile araç sahip olmak isteyenlere Hyundai kredi sunuluyor. Hyundai finansal çözüm ortakları arasında Garanti BBVA ve TEB gibi en popüler özel bankalar yer alıyor. Bu bankalar ile ortaklaşa kampanya başlatan Hyundai, son model araçlarını en uygun ödeme koşulları ve düşük faizlerle yeni sahiplerine teslim ediyor.

Hyundai’nin TEB ve Garanti BBVA ile ortaklık yaparak sunduğu taşıt kredilerinde alternatif geri ödeme imkanları dikkat çekiyor. Hyundai şirketi tarafından sunulan kredi fırsatları arasında eşit faizli kredi dikkat çekiyor. Bu kampanyaya göre satın alacağınız Hyundai marka otomobile karşılık olarak eşit ödemeli kredi ürünü seçilebiliyor. Böylelikle toplam kredi tutarı geri ödeme sonuna kadar eşit taksitler halinde kapatılmış oluyor.

Hyundai Taşıt Kredisi Kampanyaları

Hyundai finansal çözüm ortakları ile müşterilere sunulan krediler arasında keyfi kredi kampanyası da yer alıyor. Bu seçenek sayesinde kredi döneminin ilk 6 ayında düzenli ödeme yapmak gerekiyor. Daha sonraki süreçte sabit aylık taksit tutarının yüzde 50’sine kadar farklı tutarlarda ödeme yapma esnekliği sağlanıyor.

Bu sayede müşterileri hayallerindeki Hyundai marka otomobile esnek ödeme seçenekleriyle ekonomik anlamda zorlanmadan sahip olabiliyor. Geniş bir müşteri kitlesi bulunan Hyundai kredi kampanyalarında son model araçlar günlük 200 TL gibi ödemeler sunan kredilerden yararlanılarak satın alınabiliyor. Hyundai 36 ve 48 ay vade seçenekleriyle çeşitli faiz oranlarına göre taşıt kredileri sunuyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN