Honda Civic Fiyatı İle Cezbederken Şıklığı İle Göz Kamaştıracak!

Sıfır araba almak isteyenlerin bir göz atması gereken marka belli oldu! İşte o marka

Finans 11.10.2021 - 11:02 11.10.2021 - 11:02 Göksel Sarı

Otomobil piyasasında yaşanan fiyat artışı ile araba alma hayalini ertelemek isteyenler bu fiyata bu arabayı görünce bu karardan vazgeçmeye başlıyor. Ülkemizde sık tercih edilen markalardan olan Honda, güçlü motor yapısı ve şık tasarımları ile göz dolduruyor.

Estetik Tasarımı Dikkat Çekici


Uzak Doğu’nuun en büyük motor üretici olan Honda kendi arabalarında da güçlü ve dayanıklı motorlar kullanmayı tercih ediyor. Türkiye pazarında yıllardır kendine kalıcı bir yer edinmiş markanın Civic modelini mercek altına aldık. Honda Civic denilince akla ilk gelen ise estetik bir tasarım. Kendine has duruşu ile hemen dikkat çeken araba Ekim 2021 fiyatları ile de alıcılarını beklemekte.

Ülkemizde Modele Özel İlgi Var

C segmenti bir sedan olan Civic, yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi ile dikkat çekerken, ülkemizde bu modele karşı da özel bir ilgi duyulmakta. Bu durum Honda Civic’in popülerliğini ve tercih edilme sayısını arttırmakta. 2021 model  Honda Civic donanım seviyeleri değişmesine rağmen 1.6 litrelik benzinli motor seçeneği ile Türkiye pazarında satışa sunuluyor. Yetkili bayiler ise sergilenen modelin Ekim ayı güncel fiyat listesini yayınlamış durumda.

Honda Civic Ekim 2021 Fiyat Listesi:

●1.6L benzinli otomatik vites Elegance paketin satış fiyatı 260 bin 788 liradan başlıyor.

●1.6L Eco benzinli otomatik vites Elegance paketin satış fiyatı 265 bin 288 liradan başlıyor.

●1.5L VTEC Turbo benzinli otomatik vites Elegance paketin satış fiyatı 341 bin 200 liradan başlıyor.

Ülkemizde çok tutulan Civic için yetkili bayiler satışlar sırasında anlaşmalı bankalar ile uygun faiz oranlı kredi kullanma imkanı sağlayabilmekte. Bankaların yanı sıra, şubesiz olarak hizmet veren finansman fonları da bu marka ve model için bazı özel kampanyalar hazırlayabiliyor. Yıl sonuna kadar bu araca sahip olmak isteyenler için geçerli olan fiyat listesi ile Honda Civic alıcılarını bekliyor. İkinci el piyasasında da bu modelin çok fazla talibi çıkabiliyor.