Halkbank'tan sigara parasına 20 bin TL ihtiyaç kredisi geldi! Günde sadece 35 TL

Kış aylarına girildi ve bankaların kampanyaları artış göstermeye başladı. Bankalar tarafından gelen duyurular ile vatandaşlara bilgiler verilen ihtiyaç kredilerinin arasına bir yenisi daha eklendi.

Kredi 09.10.2022 - 11:45 09.10.2022 - 12:00 Berkay Demiröz

Kış aylarının gelişi ile birlikte ihtiyaçları artış gösteren vatandaşlar kendilerine çözüm olacak destekleri araştırıyor. Milyonlarca vatandaş tarafından her gün sıkı bir şekilde araştırmalar yapılan destek ödemeleri

Bankalar tarafından verilmekte olan ihtiyaç kredileri ve finansman destekleri arasına yeni eklenen bu destek paketi ile milyonlarca kişinin nakit sorunu çözüme ulaşacak. Bankalar tarafından hazırlanan bu destek paketi dikkatleri üstüne çekerken gelen yeni bilgiler kapsamında ise devlet bankası olarak da adlandırılan ve devlete bağlı olarak hizmet veren kamu bankası Halkbank tarafından verilen ihtiyaç kredisi kampanyası dikkat çekti.

Bu yıl tüm ürün, mal ve hizmetlere gelen zamlar sonrasında vatandaşların merak ettiği kış harcamaları konusunda devlet bankasından açıklama geldi. Kış aylarında vatandaşlara destek ve kredi ödemelerini duyuran, devlete bağlı olarak hizmet veren kamu bankaları ve özel banka kuruluşları bu yıl da pek çok finansman desteği duyurusu yaptı. Ancak vatandaşlar kendi bütçelerine uygun olan ve müşterisi oldukları bankaları tercih ediyorlar. Öte yandan özel banka kuruluşlarına göre daha cazip koşullar ile kredi ve finansman desteği sağlayan kamu bankaları düşük faiz oranları ve cazip koşulları nedeniyle genel olarak ilk tercih sıralarında yer alıyor. 

Devlet bankaları arasında yer alan Halkbank tarafından yapılmış olan duyuru ile vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılamaları sağlanıyor.

HALKBANK 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ

  • Kredi Tutarı: 20 Bin TL
  • Vade Süresi: 24 Ay Vadeli
  • Faiz Oranı: % 1,79
  • Yıllık Maliyet Oranı: % 31,1701
  • Kredi Tutarı: 20.000,00 TL
  • Taksit Sayısı: 24 Ay
  • Vade Sayısı: 24 Ay
  • Aylık Ödeme: 1.086,08 TL
  • Geri Ödeme: 26.065,92 TL

halk-3

Halkbank tarafından sunulan bu ihtiyaç kredisinin ödemesi ise günlük 35 TL tutarında olup pek çok kişi tarafından sigara parası olarak tanımlanmaktadir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@