Halkbank'tan Market Alışverişlerinize Destek ! Düz Hesaplar Sizden Küsuratlar Halkbank'tan

Kendine has kampanyaları ile her dönem adından söz ettiren Halkbank, yine sıra dışı bir kampanya ile Paraf kart kullanıcılarının karşısında.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Market alışverişlerinde küsuratları ödeyen bu yeni kampanya ile siz sadece alışveriş tutarının yuvarlak kısmını öderken küsuratlar Halkbank tarafından karşılanacak. Nasıl mı? Detaylar için haberimizi okumaya devam edin.

Temel ihtiyaç ürünlerinin fiyatında yaşanan artış, market alışverişlerini de olabildiğince etkiledi. Bireyler, market alışverişlerini azaltmak için deyim yerinde ise akla karayı seçiyor. Halkbank, market alışverişlerini yoğun bir şekilde gerçekleştirenlere destek olmak amacıyla yeni bir kampanya düzenledi. Buna göre harcamalarınızın küsuratları Paraf kartınız tarafından karşılanacak ve size sadece düz kısmı ödemek kalacak. ParafÜstü adıyla duyurulan bu kampanya, şimdiden tüketiciler tarafından büyük ilgi görmeye başladı.

Halkbank ParafÜstü Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Siz de mevcut Paraf kartınızla kampanyaya hemen katılabilirsiniz. Dilerseniz Halkbank hesabı açıp Paraf kart talep ederek de kartınız açılır açılmaz kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Katılım için telefonunuzun mesaj kısmına giriş yaparak yeni mesaj oluşturmanız gerekmekte. Yeni mesaj alanına PARA yazdıktan sonra bir boşluk bırakın ve Paraf kartınızın son 6 hanesini yazdıktan sonra yazmış olduğunuz mesajı 3404’e SMS olarak gönderin. Hangi operatörü kullanırsanız kullanın kampanyaya katılma amacıyla göndereceğiniz SMS için herhangi bir ücret ödemenize gerek olmayacak.

halkbank-paraf-kart

Kampanya, Paraf üye iş yeri olan marketlerde geçerli olacak. Neredeyse her büyük markette Halkbank pos cihazının kullanıldığını düşünecek olursak bu kampanyanın avantajlarından faydalanabileceğiniz çok fazla nokta var diyebiliriz. Alışveriş öncesinde kampanyaya katılım mesajını göndermiş olmanız gerekiyor. Örneğin; 103,87 TL’lik bir harcama yaparsanız sadece 100 TL ödemeniz yeterli. Kalan 3,87 TL, kampanya kapsamında Halkbank tarafından karşılanacak. Üstelik 5 TL’nin üzerindeki küsuratlar da yine Halkbank tarafından karşılanıyor. Yine örnek verecek olursak market harcamanız 109,64 TL tuttuysa sadece 100 TL ödeyeceksiniz.

ParafÜstü kampanyasından tek seferde en fazla 9,99 TL şeklinde indirim ile yararlanılabilmekte. Ayrıca aylık toplam indirim tutarı 25 TL olacak ve bu kampanyadan yararlanabilmek için harcama tutarınızın 100 TL’yi aşması gerekecek. Bu şartları sağlamanız halinde siz de ayda 25 TL’lik market indirimi kazanabilirsiniz. Her ay bu şekilde kazanacağınız ekstra indirimlerle market alışverişlerinizi daha kârlı hale getirebilirsiniz.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN