Halkbank'tan Günde 15 TL'ye 10 Bin TL Kredi!

Eğitim öğretim yılı açıldı masraflar arttı. Bankalar eğitim kredilerini bir bir açıklıyor. Uygun vade ve faiz ile Halkbank eğitim kredisi.

Kredi 25.09.2021 - 22:00 25.09.2021 - 22:00 Serhat Karaman

Pandemi koşulları nedeni ile sıkıntılı ekonomik koşullardan geçen dünya ve ülkemizde ihtiyaç kredilerine başvurular artıyor. Ayrıc pandemi nedeni ile neredeyse 2 yıldır kapalı olarak online eğitime devam eden okullar, aşılama oranlarının artması ile yeniden açıldı.

Okullar Açıldı Masraflar Arttı

Okulların açılması ile aile bütçelerine bir ek gider kalemi daha eklenmiş oldu: Okul masrafları. Özellikle birden fazla çocuk sahibi ailelerin masraflar neredeyse iki katına çıkıyor. Bu durumda ise bankaların düzenledikleri eğitim kredisi kampanyalarına ilgi artmaya başladı. Uygun kredi kullanım koşulları ve faiz oranları ile bankalar eğitim kredisi kampanyalarını yeni eğitim öğretim yılına hazırladı. Bu kapsamda Halkbank’da eğitim kredisi kampanyası ile en çok ziyaret edilen bankalardan.

Peki Halkbank eğitim kredisi nedir? Hangi şartlar aranıyor? Kimler Başvurabilir? İşte detaylar…

Halkbank Eğitim Kredisi

Eğitim kredisine başvurarak onay alınması halinde 36 ay vadeli yüzde 1.60 faiz oranı ile 10 bin TL’lik kredi için günde 15 TL yani ayda 450 TL ödeyerek acil eğitim masrafları için kullanabilirsiniz.

Halkbank Eğitim Kredisi 0 TL ile 50 bin TL arasında kullanılacak krediler için yüzde 1.6 faiz  oranı ile 36 ay vade seçeneği sunularak hazırlamış durumda. 50 bin TL ile 100 bin TL arasında kullanılmak istenen kredi miktarları için 24 ay vade ve ayda 1.60 kredi kullanım faiz oranı sağlanmakta. Yani 50 bin TL’ye kadar olan eğitim kredisini 36 ay vade ile 50 bin TL ile 100 bin TL arasından olan kredinizi 24 ay vade ile 525 TL tahsis ücreti ödeyerek, yüze 1.60 faiz oranı ile alabilirsiniz.

Hızlı Değerlendirme ve Onay

Kampanyalar başvuruları Halkbank şubelerinden, kimlik ve öğrenci belgeleri ile beraber gidilerek yapılıyor. Yapılan başvurulan hızlı değerlendirme sonucu onay aldıkları takdirde hesaplara anında aktarılarak kullanıma sunuluyor. Böylece okul masrafları için acil nakit desteği elde ediliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@