Halkbank'tan Görülmemiş Destek! Aylık 395 Liraya Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi!

Halkbank Hızlı Kredi kampanyası ile acil nakit arayanlara destek oluyor. Aylık 395 TL taksitle krediniz hazır. İşte en uygun ihtiyaç kredisi…

Kredi 03.01.2022 - 08:49 03.01.2022 - 08:49 Serhat Karaman

Türkiye’nin önde gelen kamu bankası Halkbank, acil nakit ihtiyacı çekenlere öze cazip kredi fırsatları sunmaya devam ediyor. Merkez Bankası faiz indirimleri sonrasında gelen avantajlı faiz oranları vatandaşları memnun ediyor. Düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri sayesinde Halkbank, Hızlı Kredi kampanyası kapsamında maliyetleri de düşürdü. 

İhtiyaç kredisi başta olmak üzere birçok tüketici kredisi ve diğer bankacılık ürün ve hizmetlerinde avantajlı seçenekler sunan Halkbank, 10 bin TL’ye kadar Hızlı kredi kampanyası ile nakit desteği sağlayacak. 

Halkbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama 

Halkbank’ın cazip faiz oranlarına sahip Hızlı Kredi kampanyası kapsamında, 1.000 – 10.000 TL arasında anında kredi desteği sağlanıyor. Tüm bireysel ihtiyaçların kolayca karşılanmasını sağlayacak kredi kampanyası ile aylık 395 TL’den başlayan taksit oranları ile 10 bin lira kredi talep edilebiliyor. 36 ay vade seçenekleri ile sunulan Hızlı Kredi için aylık yüzde 1,71’den başlayan faiz oranları ile ödeme imkanı sunulmaktadır.

Halkbank Hızlı Kredi ile nakit sorunlarını çözüme kavuşturmak isteyenler için 10 bin TL kredi talebinde 52,50 tahsis ücreti de talep edilir. 395,61 TL net aylık ödeme tutarı ile 10 bin TL kredinizi Hızlı Kredi kampanyası ile Halkbank’tan talep edebilir ve tüm nakit sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.  

Halkbank 10.000 TL Kredi Başvurusu 

Halkbank’ın bireysel internet bankacılığı, mobil bankacılık ve Halkbank Dialog üzerinden kredi başvuruları kolayca yapılabilmektedir. Bankanın dijital iletişim kanallarının yanı sıra Hızlı Kredi kampanyasından şubeler veya telefon bankacılığı araçları kullanılarak detaylı bilgi edilmesi mümkündür. 

Son dönemde vatandaşların artan ihtiyaçları için bankaların sundukları düşük faiz oranlarına sahip avantajlı ihtiyaç kredilerine ilgi bir hayli yoğun. Halkbank 10.000 TL kredi kampanyasının yanı sıra birçok ihtiyaca özel kredi seçenekleri de mevcuttur. TCMB faiz indirimleri sonrasında birçok kredi ürününde faizleri düşüren banka, Hızlı Kredi ile hem düşük faizli hem de uygun ödeme seçeneklerine sahip bireysel ihtiyaç kredisi sağlamaya devam ediyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@