Halkbank'tan En Az İlkokul Mezunlarına 1 Yıl Ödemesiz Kredi Avantajı

Halkbank yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu! Buna göre en az ilkokul mezunu ve 45 yaşını aşmamış vatandaşlar, 12 ay ödemesiz 150 bin TL'ye kadar kredi kullanabilecek. İşte merak edilen kampanya

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye’nin önde gelen kamu bankalarından Halkbank, 12 ay ana para ödemesiz uygun faiz oranlı ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Bu kredi kampanyası kapsamında başvuru şartlarını taşıyan vatandaşlara 150 bin TL kredi verilecek. En az ilkokul mezunu ve 45 yaşını aşmamış kişilere yönelik sunulan kredide 60 ay vade seçenekleri yer alıyor.

Halkbank Girişimci Kredisi Kampanyaları

Halkbank’ın Girişimci Kredisi adıyla duyurduğu ihtiyaç kredisi kampanyaları, vatandaşlardan büyük ilgi görmeye devam ediyor. Halkbank, Girişimci Kredisi kampanyası kapsamında kredi kullanan müşterilerine 12 ay boyunca ana para ödemesi yaptırmayacak. Bu nedenle kullanılan kredinin geri ödemesi 1 yılın sonunda taksitler eşit vadeler halinde başlayacak.

Girişimci Kredileri, yeni iş kuran ve ekonomik hayata katkı vermek isteyen vatandaşlara yönelik başlatılan bir kredi programı olarak biliniyor. Uygun faiz oranları, esnek ödeme koşulları ve yüksek limitler halinde sunulan bir ihtiyaç kredisi olan bu kampanyalara vatandaşların ilgisi giderek artıyor.

Halkbank Girişimci Kredisine Kimler Başvuru Yapabilir?

Halkbank Girişimci Kredileri, telefon bankacılığı, internet bankacılığı ve Halkbank şubeleri üzerinden yapılan başvurularla onaylanıyor. Başvuru koşulları arasında 2 yılı aşmamak üzere ticari faaliyette bulunan bir işyeri olmak veya kendine ait bir işyeri olmayıp yeni bir iş kurmak isteyen girişimciler yer alıyor. Bir iş fikrine dayalı olarak kendi işini kurmak isteyen kişiler bu kredi kampanyasından yararlanabiliyor.

Halkbank tarafından açıklanan kredi başvuru şartları arasında en az ilkokul mezunu olmak ve 45 yaşını aşmamış olmak gibi koşullar da yer alıyor. Bunun yanı sıra girişimcinin gazi, gazi/şehir yakını veya engelli olması durumunda başvuru şartı 55’e kadar esnetilebiliyor.

Halkbank Girişimci Kredisi Avantajları

Krediye yapılan başvurularda ayrıca bankacılık işlem muafiyeti, teknokent kira desteği, uzman danışmanlık desteği gibi avantajlar sunuluyor. Halkbank kobi fırsatlarından hemen yararlanmak için girişimcilerin yukarıda belirtilen başvuru kanallarından birine müracaat etmesi yeterli görülüyor.

HABERİ PAYLAŞ: