Halkbank'tan Emeklilere Yüksek Promosyon Nakit Avans ve Kredi Müjdesi! Tam 100 Bin TL!

Halkbank'tan emeklilere özel kampanya müjdesi geldi. Halkbank bu kampanya ile emekliye özel avantajları sıraladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Halkbank sadece emeklilerin faydalanabileceği kampanyalarına hız verdi. Söz konusu kampanyalar ile emekliler Halkbank önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Sadece emeklilere özel olarak hazırlanan nakit avans ve promosyon kampanyası ile emeklilere geri ödemesiz ek gelir sağlamak.

Promosyon İmkanı

Maaşlarını Halkbank üzerinden alan emekliler pek çok avantajı da beraberinde kazanıyor. Bunlardan en önemlisi ise ekonomik istikrar kalkınma paketi kapsamında hazırlanan özel faiz oranı ile nakit avans kullanma imkanı. Maaşlarını Halkbank’tan alan veya Halkbank’a taşıyan emeklilere de maaşları oranında promosyonlar veriliyor. 3 yıl boyunca Halkbank’tan maaşını alma söz veren emeklilere 2000 TL’ye kadar promosyon ödemesi yapılıyor.

Yüksek Miktarlı İhtiyaç Kredisi

Ayrıca 5 bin liradan başlayan ve özel faiz oranları ile sadece emeklilerin 100 bin liraya kadar olan ihtiyaçları karşılayacağı kredi kullanım imkanları da mevcut. Aylık 1.60 kredi faiz oranı ile emeklilerin bütçelerine uygun geri ödeme planları da banka tarafından sağlanan bir hizmet. Bankadan kullanılacak kreddinin miktaı 50 bin liranın altına ise 36 ay vade ile geri ödeme seçeneği sunulurken, 50 bin lira ile 100 bin lira arasında kredi kullanmak isteyen emeklilere 24 ay vade seçeneği sunulmuş durumda.

Geri Ödeme Seçenekleri

Halkbank’tan kredi kullanan emekliye geri ödemelerini aylık eşit taksit, artan taksit, azalan taksit ve 3 ayda bir eşit taksit ödeme seçeneklerinden birini kullanarak yapabiliyor. Ayrıca kullanılan kredinin miktarı ne olursa olsun ilk taksidi 3 ay erteleme seçeneği bulunuyor.

Krediye başvurmak için Halkbank şubeleri veya Halkbank Mobil Şubeden gerekli işlemler yapılması yeterli oluyor.

Emeklilerin ihtiyaçlarına göre planlama yapan banka, promosyon ücretleri ve çok düşük faizli nakit avans ile bir nebzede olsa emeklileri rahatlatmak. Emekliler özel tüketici kredisi ile ise emeklilerin her alandaki ihtiyaçlarını karşılamak için düşük faiz ve uygun vade seçenekleri konulmuş durumda. Emeklilerde bu kampanyaların yüzünden olsa gerek Halkbankası’nı yoğun olarak tercih etmekte.

HABERİ PAYLAŞ: