Tapu sahipleri dikkat! Başvuru yaparsanız Vakıfbank hesaplarınıza 45000 TL yatıracak Tapu sahipleri dikkat! Başvuru yaparsanız Vakıfbank hesaplarınıza 45000 TL yatıracak

Enflasyonda yaşanan yükseliş fiyatlara zam yağmuru olarak yansımaya devam ederken evlenmekte zorlaşmıştı. Evlenmek isteyen kişilere aradıkları destek Halkbank tarafından verildi. Hallk Bankası ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında yer alan evlilik kredisi paketinde başvurular tüm hızı ile devam ediyor. 

Kredi çekmek istiyorum diyen kişilere yönelik olarak başlatılan kampanyada 250 bin liraya kadar nakit para desteği sunuluyor. İhtiyaç kredisi paketinde Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu BDDK tarafından yapılan yasal düzenleme ile ihtiyaç kredisi vadelerinde düzenleme yapıldığı için kredi vadesi çekilecek olan tutara göre belirlenecek. 

HALK BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ PAKETİNDE EVLİLİK KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Kredi çekmek istiyorum diyen ve evliliğe hazırlık sürecinde bulunan kişilere mobilya, beyaz eşya, ev tekstili, balayı ve düğün masrafları için Halk Bankası nakit para desteği sağlanıyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler başvurularını Halkbank şubeleri yanı sıra Halkbank internet sitesi ve mobil şube uygulaması üzerinden yapabilecek. 

halkbank kredisi evllilik paketi

Halk Bankası ihtiyaç kredisi paketinde evlilik kredisi çekmek isteyen müşterilerine 50 bin liraya kadar olan kredi paketinde aylık faiz oranı yüzde 1,69 faiz oranı ile verilirken bu tutarı aşan kredi limitlerinde ise aylık faiz oranı yüzde 1,79 olarak uygulanıyor. 

evlilik kredi hesaplaması

HALKBANK EVLİLİK KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU! KİM KAÇ TL TAKSİT ÖDEYECEK?

Halk Bankası evlilik kredisi paketinde 36 ay vadeli 50 bin TL ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit ödemesi 1.997 TL olarak gerçekleşirken kredi tahsis ücreti olarak 275 TL tahsil ediliyor. 24 ay vadeli 100 bin TL ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit ödemeleri ise 5 bin 430 TL olarak gerçekleşecek. 100 bin TL üzeri kredilerde ise BDDK tarafından yapılan yasal düzenleme ile 12 ay vadeli kredi çekimine izin verildiği için 250 bin TL kredi paketinde de 12 ay vadeli kredi kullanan kişilerin aylık taksit tutarları 23 bin 986 TL olarak gerçekleşiyor.