Türkiye'nin devlet bankaları arasında yer alan ve çok sayıda vatandaş tarafından sıklıkla tercih edilen Halkbank tarafından yeni kredi paketleri duyurulmaya başlandı. Halkbank tarafından gelen yeni ihtiyaç kredisi dikkatleri üstüne çekti. Çok sayıda vatandaşın sıklıkla araştırdığı ihtiyaç kredileri araısna yeni eklenen bu kredi kampanyası koşulları ile vatandaşları sevindridi.

Halk arasında devlet bankaları olarak adlandırılan ve devlete bağlı olarak hizmet veren Ziraat Bankası ve Vakıfbank'ın yanı sıra Halkbank'ın oluşturduğu kamu bankaları tarafından vatandaşlara destek paketleri duyurulmaya devam ediyor.

Düşük faiz oranları ve masraf tutarları ile dikkatleri üstüne çeken devlet bankalarının kredi kampanyaları vatandaşların ilgisini çekerken ve sürekli olarak tercih edilirken gelen son bilgiler kapsamında Halkbank tarafından 20 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi verileceği bildirildi.

Halkbank'ın duyurmuş olduğu işbu yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşların 20 bin TL tutarında ödeme almaları oldukça kolay bir şekilde sunuluyor. 20 bin TL 24 ay vade seçeneği ile vatandaşların kullanımına sunulurken yeni gelen bilgiler kapsamında faiz oranının da oldukça düşük olduğu belirtildi.

Ancak kredi çekmek isteyen vatandaşların kafalarında soru işareti olan noktalar ise merqak konusu olmaya devam ediyor. Halkbank ihtiyaç kredisi koşulları, detay ve şartları nelerdir kimler faydalanabilir? Tüm bu soruların cevabı haberin devamında...

HALKBANK 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

  • Faiz Oranı: % 1,79
  • Yıllık Maliyet Oranı: % 31,1701
  • Kredi Tutarı: 20.000,00 TL
  • Taksit Sayısı: 24 Ay
  • Vade Sayısı: 24 Ay
  • Aylık Ödeme: 1.086,08 TL
  • Geri Ödeme: 26.065,92 TL

halkbank-ihtiyac-1

Bu koşullar altında sunulmuş olan ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlar kolaylıkla kredi başvurularını çevrimiçi olarak gerçekleştirebilecekler.

Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! 12 ay ödemesiz 60 ay vadeli 250 bin TL kredi için detaylar belli oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! 12 ay ödemesiz 60 ay vadeli 250 bin TL kredi için detaylar belli oldu

Kısa süre içerisinde onay ya da red cevabı gelen kredi kampanyası kapsamında başvurulan tutar ise kısa bir süre içerisinde hesaplara aktarılıyor.