Halkbank'tan Çok Ucuz Fiyata Araç Satışı Devam Ediyor! Bankadan Araç Nasıl Alınır?

Türkiye'nin en çok tercih edilen kamu bankalarından Halkbank, taşıt kredisi kampanyalarının yanı sıra satışa sunduğu araçlarla da gündem oldu. Artık Halkbank sayesinde araç sahibi olmak çok kolay…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Hayallerindeki araca sahip olmak isteyenler, piyasada her geçen gün artan otomobil fiyatları yüzünden kara kara düşünüyor. Giderek artan sıfır kilometre ve ikinci el araç piyasasında uygun koşullar altında ideal aracı bulup satın almak artık iyice zorlaştı. Ancak bu konuda bankaların sunduğu avantajlı seçenekleri değerlendirmek isteyenler için pek çok fırsat sunuluyor. Bunlardan biri de elinde tuttuğu araçları piyasanın neredeyse yarı fiyatına veren Halkbank…

Halkbank En Uygun Fiyatla Araç Satıyor

Türkiye’de en fazla ticari müşterisi bulunan bankalardan biri olan Halkbank, bireysel müşteriler için de uygun fiyatlı araç satışına başladı. Daha önceden taşıt kredisi kampanyalarında düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleri sunarak araç sahibi olmak isteyenlere kolaylık tanıyan Halkbank, şimdi de araç satışıyla gündeme geldi.

Halkbank, daha önce ipotek karşılığında vermiş olduğu kredilerin geri ödemesinden dolayı ipotek altına aldığı araçları piyasa fiyatının neredeyse yarısına indirimli olarak satmaya başladı. Tıpkı gayrimenkuller gibi araçlar da Halkbank bünyesinden uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. E-İhale usulü satışa konulan ikinci el düşük kilometreli araçlar için pek çok kişi şimdiden sıraya girmesiyle dikkat çekiyor.

Halkbank’tan Nasıl Araç Alınır?

Elinde bulunan araçları internet üzerinden satışa sunan Halkbank, tüm araç satış duyurularını ve ilanlarını da kendi resmi web sitesi üzerinden yapıyor. Halkbank’tan araç satın almak için öncelikle web sitesinden “Halkbank Satılık Araç” bağlantısına girmeniz gerekiyor.

Web sitede listelenen araçlar arasından satın almak istediğiniz aracı seçtikten sonra herhangi bir kuruma başvurmadan Halkbank şubelerine giderek talebinizi iletebilirsiniz. Halkbank’a araç satışı için ön ödemeyi yaptıktan sonra size bir şifre verilir ve bu şifreyi kullanarak E-ihale sistemine giriş yapabilirsiniz. Belirtilen süre boyunca araçlara en yüksek teklifi veren Halkbank müşterileri o araçların sahibi olur.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN