Halkbank'tan 50 Bin TL Eğitim Kredisi! Uygun Faiz İle Masrafsız Kredi!

Eğitim öğretim yılı açıldı masraflar arttı. Halkbank eğitim kredisi ile bu masraflar karşılanıyor.

Kredi 10.10.2021 - 23:07 10.10.2021 - 23:07 Göksel Sarı

Pandemi koşulları nedeni ile sıkıntılı ekonomik koşullardan geçen dünya ve ülkemizde ihtiyaç kredilerine başvurular artıyor. Ayrıca pandemi nedeni ile neredeyse 2 yıldır kapalı olarak online eğitime devam eden okullar, aşılama oranlarının artması ile yeniden açıldı.

Okul Masrafları Bütçeleri Zorluyor

Okulların açılması ile ailelerin de gider kalemlerinde artış oldu. Özellikler birden fazla okuyan çocuğa sahip aileler için nakit ihtiyacı arttı. Okul malzemeleri, kırtasiye masrafları servis ücretleri derken vatandaşlar eğitim kredilerini araştırmaya başladı. 2 yıldır kapalı olan okulların açılması ile tüm bu masraflara zamlar da gelmiş durumda. Bankalarda eğitim kredilerine ağırlık vermeye başladı.

Peki nedir Bu Eğitim Kredisi? Hangi Şartlarda kullanılıyor? Faiz oranları ne ? İşte tüm bu soruların cevapları

Halkbank Eğitim Kredisi Detayları

Eğitim kredisine başvurarak onay alınması halinde 36 ay vadeli yüzde 1.60 faiz oranı ile 10 bin TL’lik kredi için günde 15 TL yani ayda 450 TL ödeyerek acil eğitim masrafları için kullanabilirsiniz. Çok tercih edilen bu kredi ile tüketiciler okul masraflarında finansal yardım almış oluyor.

Halkbank Eğitim Kredisi 0 TL ile 50 bin TL arasında kullanılacak krediler için yüzde 1.6 faiz  oranı ile 36 ay vade seçeneği sunularak hazırlamış durumda. 50 bin TL ile 100 bin TL arasında kullanılmak istenen kredi miktarları için 24 ay vade ve ayda 1.60 kredi kullanım faiz oranı sağlanmakta. Yani 50 bin TL’ye kadar olan eğitim kredisini 36 ay vade ile 50 bin TL ile 100 bin TL arasından olan kredinizi 24 ay vade ile, yüzde 1.60 faiz oranı ile alabilirsiniz.

Anında Değerlendirme Ve Onay İmkanı

Kampanyalar başvuruları Halkbank şubelerinden, kimlik ve öğrenci belgeleri ile beraber gidilerek yapılıyor. Yapılan başvurulan hızlı değerlendirme sonucu onay aldıkları takdirde hesaplara anında aktarılarak kullanıma sunuluyor. Böylece okul masrafları için acil nakit desteği elde ediliyor.