Halkbank'tan 120 Ay Vadeli Cazip Konut Kredisi Fırsatı!

Ev sahibi olmak isteyenlere cazip konut kredisi fırsatları sunan Halkbank, Canım Evim Konut Kredisi kampanyası ile 120 aya varan vade seçenekleri ile yeni bir kredi fırsatı sunuyor. %1,39'dan başlayan düşük faiz oranlarına sahip Halkbank konut kredisi kapsamında ayrıca geri ödeme türü de müşteriler tarafından belirlenebiliyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Konut Kredisi Taksit Ödemelerini Müşteriler Belirleyecek

Halkbank Canım Evim Konut Kredisi kampanyası kapsamında kredi kullanan müşteriler geri ödeme taksitlerini kendilerine göre belirleyebilecekler. 120 aya varan vade seçenekleri ve %1,39’dan başlayan avantajlı faiz oranlarının yanında esnek geri ödeme fırsatı birçok kişinin ev sahibi olmasına katsı sağlayacak. Söz konusu kampanya kapsamında konut kredisi kullanan müşterilerin geri ödemelerini ister aylık ister üçer aylık isterlerse de gelirlerine bağlı olarak serbest dönemli olarak gerçekleştirmeleri sağlanıyor.

Konut kredisi kampanyasından yararlanacakları 100 TL tutarında bir kredi için kendi belirleyecekleri ödeme planına göre ortalama 1.717,75 TL gibi düşük bir taksit planlaması yapılabiliyor.

Halkbank Canım Evim Konut Kredisi Özellikleri

Türkiye’nin önde gelen kamu bankalarından Halkbank avantajlı konut kredisi kampanyası ile dikkat çekiyor. Yeni ev almak isteyenler için son derece avantajlı geri ödeme seçenekleri sunmayı başaran Halkbank aynı zamanda krediye hızlı başvuru seçeneklerini de sunuyor. Canım Evim Konut Kredisi kampanyası ile ev sahibi olmak isteyen müşteriler 120 ay vade, %1,39 aylık faiz oranı ve aylık, üçer aylık veya serbest dönemli geri ödeme fırsatlarından yararlanabiliyor.

Son yıllarda artan konut fiyatlarıyla birlikte özellikle kamu bankaları tarafından başlatılan yeni konut kredisi kampanyaları birçok kişinin ev sahibi olmasına büyük katkı sağlamaya devem ediyor.

Halkbank Konut Kredisine Nasıl Başvurular?

Halkbank’ın uzun vadeli ve düşük faizli konut kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşların Halkbank şubelerinden başvurularını yapmaları mümkündür. Geri ödeme planlarını müşterilerinin kendi belirlemesini sağlayan Halkbank, sağladığı cazip konut kredisi kampanyası ile birçok vatandaşın hayallerini süsleyen eve kavuşmalarını sağlamaya devam ediyor. 120 vade ve avantajlı faiz oranlarından yararlanmak isteyen vatandaşların Halkbank Canım Evim Konut Kredisi için en yakın Halkbank şubelerine gitmeleri yeterli olacaktır.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN