Halkbank'tan 100 Bin Liralık Eğitim Kredisi! Faiz 1.60! Kredi İle Tüm Eğitim Masrafları Karşılanıyor!

Halkbank 100 bin liralık eğitim kredisini açıkladı. Eğitime devam masrafa son.

Kredi 15.10.2021 - 12:14 15.10.2021 - 12:14 Göksel Sarı

Pandemi koşulları nedeni ile 2 yıldır yüz yüze eğitime kapalı olan okullar, online eğitim vermekteydi. Aşının yaygınlaşması ile beraber okullar da tekrar yüzyüze eğitime döndü. Haliyle okul masrafları da arttı.

Okul Masraflarına Kredisi Halkbank’ta

Okulların açılması ile aile bütçelerine bir ek gider kalemi daha eklenmiş oldu: Okul masrafları. Özellikle birden fazla çocuk sahibi ailelerin masraflar neredeyse iki katına çıkıyor. Bu durumda ise bankaların düzenledikleri eğitim kredisi kampanyalarına ilgi artmaya başladı. Uygun kredi kullanım koşulları ve faiz oranları ile bankalar eğitim kredisi kampanyalarını yeni eğitim öğretim yılına hazırladı. Bu kapsamda Halkbank’da eğitim kredisi kampanyası ile en çok ziyaret edilen bankalardan.

Peki Halkbank eğitim kredisi nedir? Hangi şartlar aranıyor? Kimler Başvurabilir? İşte detaylar…

100 Bin Liralık Eğitim Kredisi

Eğitim kredisine başvurarak onay alınması halinde 36 ay vadeli yüzde 1.60 faiz oranı ile 10 bin TL’lik kredi için günde 15 TL yani ayda 450 TL ödeyerek acil eğitim masrafları için kullanabilirsiniz.

Halkbank Eğitim Kredisi 0 TL ile 50 bin TL arasında kullanılacak krediler için yüzde 1.6 faiz  oranı ile 36 ay vade seçeneği sunularak hazırlamış durumda. 50 bin TL ile 100 bin TL arasında kullanılmak istenen kredi miktarları için 24 ay vade ve ayda 1.60 kredi kullanım faiz oranı sağlanmakta. Yani 50 bin TL’ye kadar olan eğitim kredisini 36 ay vade ile 50 bin TL ile 100 bin TL arasından olan kredinizi 24 ay vade ile 525 TL tahsis ücreti ödeyerek, yüze 1.60 faiz oranı ile alabilirsiniz.

Acil Nakit İçin Anında Onay

Kampanyalar başvuruları Halkbank şubelerinden, kimlik ve öğrenci belgeleri ile beraber gidilerek yapılıyor. Yapılan başvurulan hızlı değerlendirme sonucu onay aldıkları takdirde hesaplara anında aktarılarak kullanıma sunuluyor. Böylece okul masrafları için acil nakit desteği elde ediliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@