Halkbank Kadın Girişimci Kredisi'yle İş Kuracaklara 100 Bin TL Destek!

Kamu bankalarının kadın girişimcilere yönelik başlattığı cazip kredi fırsatlarına bir yenisi Halkbank'tan geldi. Halkbank, işini kurmuş veya kuracak herkese kadın girişimci kredisi veriyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Kadınların iş yaşamında daha fazla yer almasını sağlamak amacıyla kamu bankalarının sunduğu destekler büyük ilgi görüyor. Halkbank resmi web sitesi üzerinden kadın girişimci kredisi kampanyasını başlattığını duyurdu. Kadın girişimci kredisinden işini kurmuş veya kurmayı planlayan herkes yararlanabiliyor. Halkbank kadın girişimci kredisinde ödeme süresi azami 36 ay olarak belirleniyor. Ayrıca bu kredi kampanyasından yararlanan kadın girişimcilere özel 5 bin TL limitli ticari KMH ve Halkbank Paraf Kart sunuluyor.

Halkbank’tan Kadın Girişimcilere 100 Bin TL Kredi

Halkbank’ın kadın girişimcilere yönelik başlattığı kredi kampanyası büyük ilgi görüyor. Özellikle ekonomik olanda yeni iş fırsatlarını değerlendirmek isteyen kadınlar, girişim sürecinde aradıkları finansmana Halkbank sayesinde kolaylıkla ulaşabiliyor. Halkbank resmi web sitesinde yer alan bilgilere göre kadın girişimci kredisine işini kuran veya kurmaya hazırlanan herkes başvuru yapabiliyor.

İşini kurmuş ve finansman ihtiyacı olanlara bu kredi kampanyası kapsamında 225 bin TL kredi desteği sunuluyor. Ayrıca esnaf ve sanatkar genç girişimcilere de 100 bin TL kredi imkanı veriliyor. Kampanya kapsamında yen iş kuracak kadın girişimcilere Halkbank şubelerinden anında 100 bin TL kredi veriliyor. Ayrıca KOSGEB destekli kadın girişimciler de Halkbank’tan 70 bin TL kredi desteği alabiliyor. 

Halkbank Kadın Girişimci Kredisi Detayları

Güçlü Türkiye’nin Güçlü Kadınları için “Önce Halk, Sonra Bankayız” anlayışıyla hareket eden Halkbank Türkiye ekonomisine yeni desteklerle katkı sunmaya devam ediyor. İlk defa iş kuracak ya da işini kurmuş kadın girişimcilerin finansmana erişimlerinin kolaylaştırmak amacıyla yeni bir kampanya başlatıldı.

“Kadın Girişimci Kredi” paketini hayata geçiren Halkbank bu sayede yeni iş kuran kadınları desteklemeyi sürdürüyor. 36 ay vadeli bir şekilde sunulan kadın girişimci kredisinde düşük faiz oranları uygulanıyor. İş hayatına atılmak isteyen veya işlerini büyütmeyi hedefleyen kadın girişimciler, Halkbank şubelerine başvuru yaparak bu kredi fırsatlarından anında yararlanma hakkı elde ediyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN