Bankalar, kurum ve kuruluşlar tarafından verilen promosyon ödemelerinde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Gelen son bilgiler kapsamında Halkbank ile yapılan anlaşma sonrasında 14 bin 750 TL tutarında promosyon ödemesi yapılacağı bilgisi verildi.

Geride bıraktığımız Haziran ayında başlamış olan promosyon konusunda yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Gelen bilgiler kapsamında promosyon ödemelerinde yeni bir yola gidileceği bildirildi. 

Bankalar, kurum ve kuruluşlar tarafından verilen bilgiler kapsamında vatandaşlara verilen promosyon ödemelerinde 14 bin 750 TL tutarı resmi olarak açıklandı. Bu yıl başlayan ve adeta bir yarış haline gelen promosyon ödemeleri kapsamında pek çok yerden farklı rakamlarda promosyon açıklamaları yapılmıştı. Yapılan son açıklamalar kapsamında gelen bir bilgi ise vatandaşları heyecanlandırdı.

Çok sayıda çalışanı etkilyecek olan bu promosyon ödemesi ile tam 14 bin 750 TL tutarında ödeme Halkbank hesaplarına yatırılacak.

Özellikle Türk Hava Yolları ve MAN gibi büyük şirketlerin çalışanlarına verecekleri promosyon oranları dikkatleri üstüne çekerken gelen son bilgiler kapsamında vatandaşlara 14 bin 750 TL tutarında ödeme yapılacağı ve bu ödemenin 3 yıllık bir süre iin Halkbank ile yapılan anlaşma sonrasında ortaya çıktığı belirtildi.

Özel şirketlerin yanı sıra ilk olarak İstanbul Büyükşehir belediyesi daha sonra da Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılmış olan açıklamalarda belediyeler 27 bin TL tutarında ödeme yapacaklarını açıklamışlardı. Bu büyük ölçekli ödemelerin duyurulmasının ardından diğer belediyeler tarafından yapılacak olan açıklamalar da merak konusu olmuştu. 

Son olarak duyuru Zonguldak Belediyesi tarafından yapıldı. Zonguldak Gülüç Belediyesi tarafından yapılmış olan açıklama kapsamında Gülüç Belediyesi çalışanlarına tam 14 bin 750 TL tutarında ödeme yapılacağı bilgisi verildi.

12 kg mutfak tüpüne yeni güncelleme yolda! O tarihe kadar aldın aldın yoksa ödenemeyecek 12 kg mutfak tüpüne yeni güncelleme yolda! O tarihe kadar aldın aldın yoksa ödenemeyecek

Gülüç Belediyesi'nin Halkbank ile 3 yıllık maaş sözleşmesi yaptığı ve bu sözleşme kapsamında çalışanlarına 14 bin 750 TL tutarı ile rekor promosyon ödemesi yapılmasına karar verildiği belirtildi.