Halkbank Herkese 50 Bin TL Kredi Verecek! Başvurulan Krediyi Alıyor!

Halkbank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen herkesi kendi şubelerine bekliyor. Hazır kredi paketleri.

Kredi 05.10.2021 - 07:07 05.10.2021 - 07:07 Göksel Sarı

Halk Bankası  kamu bankaları arasında en çok ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen banka konumunda ihtiyaç kredilerinden uygun faiz ve vade sayısında çeşitlilik imkanı sağlayan banka, bu nedenle de en çok tercih edilen bankalar arasında kendisine yer buluyor.

Toplumun farklı çalışan kesimlerine bütçelerine uygun kredi imkanı tanıyan Halkbank, memurlara ve özel sektör çalışanlarına ayrı ayrı uyguladığı kredi kullanım koşulları ve geri ödeme planları ile hizmet sahasını genişleterek yeni müşteriler ile buluşmakta. Kendi müşterileri için de ayrı ve özel kredi kampanyaları bulunan kamu bankasının kredi üst limitleri kişisel olarak değişmekte.

Kamu Çalışanı Ve Özel Sektör İçin Verilen Krediler

Kamu çalışnnları ve bazı özel sektöre çalışanlarına hazırlanan kredi pketi ile gelir beyanı karşılığından 100 bin liraya kdar krediler veriliyor. Faiz oranının 1.61 olduğu pakette vade sayısı ise 50 bin liraya kadar olan krediler iin 36 ay 50 bin lira ve üzerin olan krediler için, Babkacıllık Kurulunun yeni düzenlemesi ile 24 ay olarak belirlenmiş durumda. Kamu çaışanlarındn kefill şartının da aramnmadığı kredi yoğun talep altında.

Maaş Müşterilerine Özel Kredi Avantajlar

Maaşını Halkbank’tan alanlar için de uygun faiz koşulları oluşturan banka 100 bin liraya kadar 1.58 oranında faiz ile kredi kullanımına olanak sağlıyor. bütçelerine uygun geri ödeme planlarını kişisel olarak ayarlamak isteyen müşterilere bu hizmete sunulmakta. verilecek kredilerin 50 bin liraya kadar olan miktarları için 36 ay vade verilirken  50 bin lira ve üzerine 24 ay vade imkanı sunuluyor.

Herkes İçin Kredi Kampanyası

Herkes için kredi kampanyaları kapsamında hem müşteri olmayan hemde kamu çalışanı olmayanlar için yüzde 1.69 faiz oranı 0şle kredi kullanım olanağı sağlanıyor. 50 bin liraya kadar verilen kredileri geri ödemeleri ise 36 ay vade ile planlanmış durumda. Aylık eşit  taksit, aylık artan taksit ve aylık azalan taksit imkanları mevcut.