Halkbank Emeklilere Ödemelere Başladı! Talep Eden Emeklilere 25.000 TL Destek Verilmesi Hedefleniyor!

Halkbank ihtiyaç sahibi emeklilerin hesaplarına para göndermeye başladı. Başvuran emekliler yararlanabilecek. İşte o detaylar…

Ekonomi 05.03.2022 - 18:38 05.03.2022 - 18:38 Serhat Karaman

Emeklinin nakit sorunu devlet bankası eliyle çözüme kavuşturuluyor. 100.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için emekli maaşını Halkbank’tan alanların yararlanabildiği kredi desteği birçok kişinin yüzünü güldürmeyi başardı. Üstelik aylık düşük faiz oranlarının işletileceği kredi destek paketi kapsamında 25.000 TL için uygun oranlar hesaplanıyor. 

Halkbank’tan emekli vatandaşlara özel sunulmaya başlayan cazip destekler, 2022 yılında peş peşe gelen zamlar sonrasında büyük önem kazandı. Enerji ve gıda fiyatları başta olmak üzere birçok farklı alanda görülen yüksek ücretler ekseriyet dar gelir grubunda yer alan emeklinin ek nakit desteklerini araştırmasına neden oldu. 

Halkbank’tan Emekliye 25.000 TL Ödeme!

Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi paketi ile emeklinin nakit ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmayı hedefliyor. 100 bin liraya kadar kullanılabilen kredi kapsamında 25.000 TL için en uygun oranlar ve geri ödeme seçenekleri belirlendi. Emekli maaşını Halkbank’tan alanların yararlanabildiği cazip kredi desteği kapsamında yüzde 1,55’ten başlayan faiz oranları uygulanmaktadır. 

Haber

25.000 TL nakit kredi kullanmak isteyen emekliler 36 ay vade imkanından yararlanabiliyor. Ayrıca tahsis ücreti olmadan geri ödeme planı oluşturmak isteyenler yüzde 1,60 faiz oranından yararlanabilecek. Düşük faiz oranlarından yararlanmak isteyen emekliler ise 25.000 TL kredi için aylık hesaplanan 958 TL taksit oranı üzerinden geri ödeme planını bütçelerine göre oluşturabilecektir. 

Emekliye Mini Kredi Müjdesi!

Halkbank ayıca düşük miktarda acil nakit ihtiyaçları için de maaş müşterisi emeklilere mini kredi desteği sağlıyor. Yüzde 1,58 faiz oranları ve 36 ay vade ile sunulan kredide en çok 5.000 TL’ye kadar nakit talep edilebilmektedir. 

Acil paraya sıkışan emeklinin ayda düşük taksit oranları ile kullanabildiği kredi kapsamında, esnek geri ödeme planları da belirlenmiştir. Bütçelerine göre en uygun geri ödeme seçeneklerinden yararlanarak rahat bir ödeme dönemi ile emeklinin rahatça nakit sorununu çözmesi mümkündür. Ayda sadece 192,90 TL taksitle 5 bin liraya kadar nakit ihtiyaçlarınıza finansman kullandırılması Emekli Mini Kredi ile sağlanmaktadır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@