Halkbank E-Mevduat Hesabında Uygun Faizler ve Vade Seçenekleri

Birikimlerini mevduat hesabında değerlendirmek isteyenler için Halkbank e-mevduat hesabıyla avantajlar sunuyor. Uygun faiz oranları ve vade seçenekleri Halkbank e-mevduat hesabında…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye bankacılık sektöründe en çok tercih edilen kamu bankalarından biri olan Halkbank, müşterilerine kazançlı fırsatlar sunmaya devam ediyor. Birikimlerini mevduat hesabında risksiz biçimde değerlendirmek isteyenler de Halkbank mevduat hesabında sunulan faiz oranlarını araştırıyor. Şubeye gitmeye gerek kalmadan tamamen internet üzerinden açılabilen Halkbank e-mevduat hesabında müşterileri tatmin eden faiz oranları ve vade seçenekleri bulunuyor.

Halkbank E-Mevduat Hesabı Özellikleri

Halkbank e-mevduat hesabı, Halkbank Mobil ve internet şubesinden ya da 0 850 222 0 400 telefon numarasını arayarak açılabilen bir hesap türüdür. Vadeli TL ve vadeli YP olarak açılan bu mevduat hesaplarında uygun faiz oranları bulunuyor. Alternatif dağıtım kanallarının sağladığı kolaylıklar sayesinde şubeye gitmeden, zaman kaybetmeden, hızlı ve güvenilir bir şekilde mevduat hesabı açılabiliyor.

Halkbank’ta hesap açma limitleri 1000 TL, 1000 USD ve 1000 EUR olarak belirleniyor. En üst limitler ise Türk lirasında 2 milyon, 500 bin dolar ve 500 bin Euro olarak sıralanıyor. Halkbank e-mevduat hesabı güvenli bir yatırım aracı olarak birikimlerini risksiz bir şekilde arttırmak isteyen müşterilere sunuluyor.

Halkbank E-Mevduat Hesabı Faiz Oranları

Halkbank İnternet Şubesi'nden veya  Halkbank Dialog'dan açılan vadeli TL mevduat hesabında vade seçeneğine göre faiz oranları değişiklik gösteriyor. Halkbank resmi web sitesinde yer alan güncel bilgilere göre 25 bin TL’ye kadar birikimleriniz için 11,27 gün vade seçeneklerinde 14.75 faiz oranı sunuluyor.Aynı vade seçeneğinde 25 bin TL ile 100 bin TL birikimi olanlara yüzde 15 faizle parasını değerlendirme imkanı tanınıyor.

100 binden fazla yatırımlar için Halkbank’ın uyguladığı faiz oranı, 11-27 gün vade seçeneğinde yüzde 15.25 olarak hesaplanıyor. Parasını daha uzun vadelerle Halkbank e-mevduat hesabında tutmak isteyenler, daha yüksek faiz oranlarından yararlanabiliyor. Öte yandan Halkbank vadeli USD mevduat hesabında faiz oranları Türk lirasına göre farklı oranlardan hesaplandığı için yabancı para biriminden mevduat hesabı açanların bunlara dikkat etmesi gerekiyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN