Maaşını Halkbank’tan alan vatandaşlara özel 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi finansmanı sunan Halkbank, tüm nakit ihtiyaçlarına yönelik vatandaşların finansman ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Nakit ihtiyaçlarına etkili çözümler sunmayı başaran Halkbank’ın düşük faiz oranları ile kredi kampanyası başlatması ise birçok kişinin yeni dönemde de ihtiyaç duyacağı nakit sorunlarının çözümüne katkı sağlaması bekleniyor.

Öte yandan birçok bankadan benzer düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyaları gelmeye devam ediyor. Özellikle Merkez Bankası tarafından faiz indirimi kararının verilmesinin ardından kamu bankalarının düşük faizli kampanyalarına hız vermesinin ardından en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları da vatandaşların yüzünü güldürmeye başladı.

Maaşını Halkbank’tan Alanlara Düşük Faizli Kredi

Düşük faiz oranlarına sahip ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlar için cazip teklifler Halkbank’tan gelmeye devam ediyor. Halkbank’ın maaş müşterilerine özel başlattığı kredi kampanyası kapsamında 100 bin TL’ye kadar 24 ay vade avantajları ile düşük faizli kredi sunulacak. Talep edilecek kredi miktarına göre uygun ödeme koşulları ve farklı faiz seçenekleri sunulması hedefleniyor. Eşit, artan, azalan, 3 ayda bir eşit veya serbest ödemeli olarak taksit ödeme seçeneklerinden yararlanabilecek maaş müşterilerinin tüm nakit ihtiyaçlarına anında çözüm bulması sağlanacak.

Günde 100 lira ödemelerle araç sahibi olmak mümkün! Ziraat Bankası 100 bin TL taşıt kredisi kampanyası duyuruldu! Günde 100 lira ödemelerle araç sahibi olmak mümkün! Ziraat Bankası 100 bin TL taşıt kredisi kampanyası duyuruldu!

Halkbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Halkbank maaş müşterilerinin yararlanabileceği düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasında 50 bin TL’ye kadar olan finansman talepleri için 36 ay vade imkanı ve %1,58’den başlayan cazip faiz oranları uygulanması hedefleniyor. 100 bin TL’ye kadar olan kredi taleplerinde ise 24 ay vade seçenekleri ve yüzde 1,63’den başlayan tahsis ücretsiz olarak kredi desteği sunulacak.

Halkbank’ın ihtiyaç kredisi kampanyasıyla birçok farklı sektör çalışanı maaş müşterilerinin düşük faiz avantajlarının yanı sıra uygun ödeme koşullarından da yararlanması hedefleniyor. Kamu bankalarından ise benzer kampanya duyuruları gelmeye devam ediyor.

Halkbank Kredi Başvurusu

Halkbank kredi başvurularının mobil veya internet şubesi üzerinden, bankanın dijital kanalları kullanılarak yapılması mümkündür. Düşük faiz oranları ile 100 bin TL’ye kadar masrafsız kredinizi talep etmek için en yakın Halkbank şubesine giderek kredi başvurunuzu kolayca yapmanız da mümkündür.