Halkbak'tan İş Kurmak İsteyenlere Bir Destek Daha! Halkbank'tan Düşük Faizli İşyeri Kredisi!

Yeni bir ticari faaliyette bulunmak isteyenlere Halkbank’tan büyük destek geldi. Halkbank’tan düşük faizli işyeri kredisi…

Kredi 05.01.2022 - 12:15 05.01.2022 - 12:15 Serhat Karaman

Herhangi bir iş kolunda ve sektörde yeni bir ticari faaliyete başlamak isteyen vatandaşlar için Halkbank’tan destek verilecek. Kamu bankalarının ticari faaliyetlere ilişkin girişimcilere ve esnafa verdikleri destekler büyük ilgi görmeye devam ediyor. 

İş kurmak isteyen gerçek kişilerin, ticari olmayan yatırım amacına yönelik (kiraya vermek dışında) üçüncü kişilerden alacakları işyeri niteliği taşıyan tüm gayrimenkuller için finansman kullandırılacaktır. İş kurmak isteyenler için cazip fırsatlar sunan Halkbank, uygun kredi geri ödeme seçenekleriyle de dikkat çekmektedir. 

Halkbank İşyeri Kredisi Hesaplama 

Halkbank’ın cazip oranlar ile sağlanan İşyeri Kredisi, satın alınmak istenen gayrimenkulün ekspertiz değerinin yüzde 50’sine kadar kullanılabilecektir. 120 ay vade seçeneklerine sahip Halkbank İşyeri Kredisi, yüzde 1,57’den başlayan düşük faiz oranları ile sunulmaktadır. 100 bin TL için aylık kira öder gibi, 2 bin 108 TL taksit avantajları ile işyerinizde faaliyetlerinize kolayca başlayabilirsiniz. 
Kiraya vermek gibi ticari olmayan yatırım faaliyetleri dışında, yeni bir iş kurmak ve işyeri satın almak isteyen tüm gerçek kişilerin söz konusu kredi avantajlarından yararlanması mümkündür. Esnek geri ödeme seçenekleri ve yüzde 1,57’den başlayan cazip faiz oranları sayesinde Halkbank girişimci ve esnaf adaylarına destek vermeye devam ediyor. 

Halkbank İşyeri Kredisi 120 AY Vade İmkanı

Halkbank’ın dükkan kredisi 120 ay vade seçenekleri ile sunulmaktadır. Örnek bir hesaplamaya göre, 100 bin TL kredi için aylık 2.108,52 TL taksit tutarı 120 ay için belirlenmiştir. Yüzde 1,57’den başlayan faiz oranları ile talep edilecek kredi, işyeri satın almak isteyen tüm esnaf ve girişimciler için sunulmaktadır. 

Son dönemde gayrimenkul fiyatlarından da ciddi bir artış yaşandı. Bu artıştan olumsuz yönde etkilenen girişimcilerin çok daha kolay bir şekilde, kira öder gibi kendi işyerlerine sahip olmaları ve ticari faaliyetleri akamaması için Halkbank’ın bireysel işyeri kredisi avantajları devam ediyor. Maksimum 120 ay vade seçenekleri ile sağlana kredi, satın alınacak işyerinin ekspertiz değerinin yüzde 50’sine kadar finansman sağlamaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@