Finans Haberleri

Finans

Bankacılık ve Finans ile ilgili aklınıza takılanlar ve güncel finans haberleri burada!

Finans Haberleri

Yaptırım Kararları Bitcoin'i Vurdu! Bitcoin ve Diğer Kritpo Paralar Sert Yükseliyor!

Rusya’ya karşı sert yaptırım kararlarının uygulanmaya başlamasının ardından kripto paralar yükselişe geçti. Bitcoin son iki günde yüzde 15 değer kazandı! İşte son piyasalarda durum…

Mart Ayı Boyunca 1 TL Bile Faiz Ödemeden Bin Lira Nakit Desteği Alabilirsiniz! Anında Hesabınıza Gönderilecek!

Vatandaşların hesaplarına Mart ayında da 1.000 TL anında faizsiz olarak gönderilebilecek. Başvurunuzu yaptıysanız hesaplarınızı hemen kontrol edin!

Emeklilere PTT'den Ödeme Yapılmaya Başladı! SMS Gönderenler Anında Hesaplarında Paralarını Görebilecek!

Kefilsiz, şartsız PTT’den nakit desteği almak isteyen emeklilere finansman desteği verilmeye devam ediyor. 50 bin TL almak için hemen başvurun!

Taşıt Kredisi Vade ve Limitleri Ne Kadar Oldu? Düzenleme Geldi Bankalar Uygun Taşıt Kredilerini Duyurdu!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), taşıt kredilerinde limitlerin artırıldığını duyurmuştu. Bankalardan ise avantajlı taşıt kredileri gelmeye başladı!

Bitcoin Bu Kez Sert Yükseldi! Kripto Paralarda Beklenmedik Hareket Başladı!

Rusya’ya yönelik Pazartesi gününden itibaren başlayan yaptırımlar sonrasında kripto paraların yükseleceği beklentisi fiyatları yükseltti. Kripto paralarda iyileşme görüldü!

Akbank Hızlı Para Kampanyasını Duyurdu! Evraksız, Belgesiz ve Ücretsiz Olarak Anında Nakit Çekilebilecek!

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşların anında Akbank üzerinden evraksız, belgesiz ve ücretsiz olarak nakit çekmesi sağlanacak. İşte nakit desteği arayanlara kaçırılmayacak destek!

Bu Bankadan Kış İçin Hesaplara Toplu Ödeme Yatırılacak! İhtiyaç Sahiplerine Masrafsız Olarak Kredi Veriliyor!

Kışın artan ihtiyaçları için vatandaşların 31 Mart 2022’ye kadar başvurularını yapmaları halinde Alternatif Bank üzerinden masrafsız kredi almaları sağlanacak.

Savaş Gerilimi Kripto Paraları Etkilemeye Devam Ediyor! Bitcoin, Ethereum ve Diğer Altcoinlerde Son Durum Ne?

Rusya’nın Ukrayna operasyonu sonrasında karşılaştığı SWIFT yaptırımlarının ardından kripto paralardan ilk tepki geldi. Yatırımcılar endişeli…

Yapı Kredi Tarafından Yapılan Müthiş Taşıt Kredi Kampanyası!

Yapı Kredi taşıt kredisi ile birlikte uygun faiz oranlarında ve vadelerde taşıt kredisi almak mümkün. Bu sayede hayal edilen taşıt kolaylık ile alınabilir.

TEB Bombayı Patlattı! Düşük Faiz Oranlarında ve Uygun Geri Ödeme Planlarında İhtiyaç Kredisi!

TEB tarafından yapılan açıklama sonucunda ihtiyaç kredisi faiz oranları düşmüştür. Bu durum da ihtiyaç kredisi çekmeyi düşünen kişiler tarafından değerlendirilen bir hal almıştır.

Şekerbank Kredi Paketi Avantajlarına Bir Yenisi Daha Eklendi! Uygun Faiz Oranlarında ve İstenilen Geri Ödeme Planlarında!

Şekerbank tarafından yapılan kampanya ile birlikte kişiler istedikleri miktardaki ihtiyaç kredisini istedikleri vadede ve düşük faizde alabilmektedirler.

İş Bankası Uygun Faiz Oranlarında Taşıt Kredisini Duyurdu! Araba Satın Almak İsteyen Herkes İçin Avantajlı Kredi İmkanı İş Bankası’nda!

İş Bankası tarafından yapılan açıklama doğrultusunda taşıt kredisi faizleri düştü. Bu sayede taşıt almak isteyen kişiler İş Bankası’ndan düşük faizli kredi çekerek istedikleri taşıtı alabilirler.

Beyaz Eşya Alacakları İlgilendiriyor! Artık Beyaz Eşya Alımlarında Faizsiz ve Masrafsız Destek Ödemesi Alabilirsiniz!

Türkiye’nin önde gelen beyaz eşya firmalarında geçerli olmak üzere tüm alışverişlere faizsiz ve masrafsız nakit desteği verilecek. İşte ayrıntılar…

ABD'nin Yaptırım Kararı Sonrasında Kriptolar Harekete Geçti! Bitcoin, Ethereum, XRP, DOGE ve SHIB Ne Kadar?

Rusya’nın Ukrayna’ya başlattığı askeri harekat sonrasında sert düşen kripto piyasaları, Rusya’ya yaptırım kararları sonrasında toparlandı. İşte kripto da son durum…

Banka Kredisi Kullanmak İstemeyenler Bu Yönteme Başvuruyor! Herkesin Hesabına 15.000 TL'ye Kadar Ödeme Yapılabilecek!

Halkbank ATM’lerinden, şubelerinden veya dijital kanalları üzerinden ihtiyaç sahiplerinin hesabına 15 bin liraya kadar destek yatırılacak. Başvurmak yetiyor!

Bankalar Resmen Çıldırdı! Bu 32 Günlük Vadeli Mevduat Faiz Oranları Bir Daha Gelmez!

Bankaların 32 günlük vadeli mevduat faiz oranları adeta uçuşa geçti! Birikimlerini değerlendirmek isteyenler için son şans…

Rusya Düğmeye Bastı Kriptolar Sarsıldı! Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve Altcoinlerde Son Durum Ne?

Rusya’nın harekâta başlamasının ardından piyasalarda 24 Şubat Perşembe itibariyle hareketlilik görüldü. Kriptolar ise resmen çakıldı! İşte son durum…

Gram Altın 840 Lirayı Geçti! Ünlü Ekonomistten Yeni Altın Değerlendirmesi Dikkat Çekiyor!

Rusya ve Ukrayna arasında savaş gerilimi sonrasında altın fiyatları yükselmeye devam ediyor. Savaş fiyatlanması başladı mı? İslam Memiş açıkladı!

Kripto Paralar Dibe Giderken Ünlü Analist Bitcoin'in Yeni Seviyesini Söyledi!

Bitcoin’in fiyatında Rusya ve Ukrayna krizi sonrasında sert düşüş görülmeye başladı. Ünlü analist ise yeni Bitcoin tahminiyle dikkat çekti.

Toplam 388 haber.