Ekonomi Haberleri, Ekonomi Gündemi

Ekonomi

Ekonomi dünyasına ait her şey Haber Kredi Ekonomi sayfalarında! En güncel döviz haberleri, dolar ne kadar, euro kaç TL, çeyrek altın ne kadar gibi sorular,Zam ve indirim haberleri, asgari ücret, maaş zammı ile ilgili son dakika gelişmeler burada!

Ekonomi Haberleri

İstanbulda Yaşayan Vatandaşlara TOKİ'den Büyük Müjde! Uygun Fiyatlı Yeni Konut Projeleri Onaylandı

Uygun fiyatlı konut sahibi olmak için vatandaşa büyük fırsatlar sunan TOKİ, yeni yılda İstanbul'da pek çok konut projesi inşa etmeye hazırlanıyor. Yeni konut projelerinin detayları belli oldu.

Bitcoin Yeniden Toparlamaya Başlarken Kötü Haber Geldi! Kripto Para Piyasası Yeniden Çakılacak mı?

Kripto para piyasasında dengeler sürekli olarak değişiyor. Dün toparlanma sürecine giren Bitcoin için bugün kötü haber geldi .Bu haber sonrasında fiyatlar düşecek mi?

Rusya Ukrayna Arasında Doğalgaz Krizi Çıktı! Doğalgaz Fiyatlarına Yüzde 20 Zam!

Rusya Ukrayna arasında ciddi bir doğalgaz boru hattı krizinin yaşanmasının ardından bu kriz kısa sürede fiyatlara da yansıdı. Bunun üzerine Avrupa vadeli işlemlerde doğalgaz fiyatları yüzde 20 oranında arttı.

Sanayi Tesislerinde 3 Gün Elektrik Kesintisi Yaşanacak! Otomobil Sektöründe Rekor Kayıp! Siparişler İptal Edilebilir

Doğalgaz hatlarında yaşanan sıkıntı sonrasında elektrik kesintisi yaşanacak. TEİAŞ sanayi tesislerinde yaşanan bu sıkıntı sonrasında otomobil sektörünün büyük darbe görebileceği belirlendi.

3600 Ek Gösterge ve Flaş KDV Düzenlemesi için Kritik Toplantı Bugün Yapılıyor! Ak Parti Beklenen Düzenlemeler için Toplanacak

Uzun süredir binlerce kişi tarafından beklenen 3600 ek gösterge için geri sayım başladı. Düzenlemelerin detayları için Ak Parti MYK toplantısı bugün yapılacak.

Dolar Haftanın İlk Günü Şaşırttı! Doların Ateşi DÜşüyor mu?

Dolar fiyatlarına meydana gelen değişimler vatandaş tarafından yakından takip ediliyor. Haftanın ilk işlem gününde dolar fiyatlarında meydana gelen değişim oldukça şaşırttı. İşte döviz fiyatları...

Vatandaşa Alışveriş Müjdesi! Temel İhtiyaçlar için KDV Sıfırlanacak!

Temel alışveriş ürünlerinin fiyatlarının son zamanlarda giderek yükselmesi çeşitli endişelere ve tartışmalara neden olmuştu. Bunun ardından yapılan açıklama ile KDV sıfırlanması için çalışmaların tamamlanmak üzere olduğu belirlendi.

Kripto Paralar Yere Çakıldı! Bitcoin Uzun Zaman Sonra O Seviyeyi Gördü

Kripto para piyasasında dengeler bir türlü düzelmedi. Bitcoin yaşadığı düşüş sonrasında toparlanma beklerken yeni bir düşüş yaşarken yere çakıldı.

3600 Ek Gösterge için Kollar Sıvandı! 3600 Ek Gösterge için Tarih Verildi

Pek çok sektörde herkesin heyecanla beklediği 3600 ek gösterge için geri sayım başladı. Yapılan açıklama sonrasında konunun meclise geleceği tarih sonunda açıklandı.

Kira Fiyatlarına Büyük Zam! O İlde Kiralar Yüzde 86 Arttı

Kira fiyatlarının yükselmesinin ardından yeni yılda büyük zamlar vatandaşın kapısını çaldı. Kira artış oranlarının ardından İstanbul'da kiralar yüzde 86 oranında arttı.

Dolar'ın kaderi Merkez Bankası kararına bağlı! Merkez Bankası faiz düşürecek mi? Düşürürse 2022'de Dolar ne olur?

Geride bıraktığımız yılın ardından yeni yıl ile birlikte en çok merak edilen konu döviz kurlarında yaşanacak olan değişiklikler ile ilgili oldu. Konuyu yakından ilgilendiren bir açıklamaya imza atacak olan Merkez Bankası’nın, faiz konusu ile ilgili ne karar vereceği merakla bekleniyor. İşte Merkez Bankası faiz kararına ilişkin tahminlerin ayrıntıları…

Motorin Fiyatlarına Rekor Zam Geliyor! Bu Gece Yarısından Sonra Araç Sahipleri Çok Üzülecek

Akaryakıt fiyatlarına arka arkaya gelen zamlar sonrasında araç kullanmak hayal oldu. Bu gece yarısından itibaren motorin fiyatlarına dev zam geliyor.

Memur ve Emeklinin Maaş Zam Farkı Ödemeleri Yetişmedi! Yeni Ödeme Tarihi Belli Oldu

Yeni yılın ardından memur ve emekli için yapılan zam oranları sonunda netleşti. Kafalardaki soru işaretlerini gideren zam ödemeleri belirtilen tarihte yapılmamıştı. Şimdi yeni ödeme tarihi belirlendi.

Bakan Derya Yanık Açıkladı: Bugün Milyonlarca Kişinin Hesabına O Ödemeler Yapılıyor!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık uzun süredir merakla beklenen sorunun yanıtını verdi. Evde bakım aylıklarının bugünden itibaren hesaplara yatırılmaya başlandığını açıkladı. Kimler bugün ödeme alacak?

Kredi Kartı ve Kredi Borcu Olanların Sayısı Rekor Kırıyor! En İyi Borç Kapatma Kredisini Hangi Banka Veriyor?

Kredi ve kredi kartı borcu olanların sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Son yapılan incelemelerde borçluların sayısının rekor kırmasının ardından vatandaşlar en iyi borç kapatma kredisini araştırmaya başladılar.

Bitcoin Fiyatı Hakkında Şok Tahmin: Önümüzdeki Günlerde Kripto Para Piyasasında Büyük Ralli Yaşanabilir

Kripto para piyasasında bir süredir yaşanan düşüşler sonrasında ünlü bir analist tarafından Bitcoin fiyatları hakkında şok tahminler yapıldı. İşte o tahminlerin detayları...

Otomobil Alacaklar Dikkat: Şartlar Tamamen Değişiyor, Bankalar Garanti İmkanı Sunacak!

Otomobil alım satım piyasasında şartlar tamamen değişti. Yeni araç alacaklar yeni şartları öğrenmeden harekete geçmesin! İşte detaylar...

Araç Sahiplerine Bir Kötü Haber Daha! Akaryakıt Fiyatlarına Yeni Zam Geliyor!

Akaryakıt fiyatlarına üst üste gelen zamlar sonrasında araç sahipleri büyük zorluklar yaşamaya devam ediyorlar. Bu durum devam ederken yeni bir zam daha gündeme geldi. İşte detaylar..

3600 Ek Gösterge Vatandaşı Sevindirecek! En Az 1.150 Lira Maaş Zammı Geliyor

3600 ek gösterge düzenlemesi son zamanların en çok konuşulan konularından birisi olarak ifade ediliyor. Bunun üzerine yapılacak en düşük maaş düzenlemesi ile 1.150 lira artış söz konusu.

Toplam 483 haber.