Ekonomi Haberleri, Ekonomi Gündemi

Ekonomi

Ekonomi dünyasına ait her şey Haber Kredi Ekonomi sayfalarında! En güncel döviz haberleri, dolar ne kadar, euro kaç TL, çeyrek altın ne kadar gibi sorular,Zam ve indirim haberleri, asgari ücret, maaş zammı ile ilgili son dakika gelişmeler burada!

Ekonomi Haberleri

Çiftçilerin Yüzünü Güldürecek Ödemeyi Devlet Açıkladı! Çiftçiye Toplam 2 Milyar Lira Ödeme Yapılacak

Çiftçiler için heyecanlandıran destek ödemesi açıklaması sonunda yapıldı. Bu süreçte çiftçiye destek olmak için toplam 2 milyar liralık ödeme ayrıldığı belirlendi.

Yüksek Fiyatlı Sıfır Araçlara İnat ÖTV Muafiyeti Açıklandı! Bu Kişiler İndirimli Araç Alabilecekler

Araç fiyatlarının giderek yükselmesi vatandaşların alım gücünü neredeyse sonlandırdı. Bunun üzerine ÖTV indirimi ile birlikte fiyatlar düşecek. İşte detaylar!

Altın Uzmanı İslam Memiş'ten Şok Bitcoin Yorumu! Bitcoin Fiyatları Şubat Ayında Ne Olacak?

Kripto para piyasasında yaşanan gelişmeler yatırımcıları endişelendiriyor. Altın uzmanı İslam Memiş bu süreçte yeni bir açıklamada bulunarak ilginç bir şekilde bu sefer kripto para piyasasını değerlendirdi.

31 Ocak 2022 Kabine Toplantısı Saat Kaçta Yapılacak? Kabine Toplantısı Sonrasına KDV İndirimi Gelecek mi?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan eşliğinde bugün Kabine Toplantısının yapılması bekleniyor. Kabine toplantısından hangi kararlar çıkacak? KDV indirimi yapılacak mı? Faiz indirimi gelecek mi?

Araç Sahipleri Dikkat: O Ödemeler için Bugün Son Gün!

Araç sahipleri için MTV ödemelerinin taksiti bugün yapılacak. Bugün son gün olduğu için ödeme yapmayanlar için cezaların gündemde olduğu belirtildi.

Altın Yatırımcılarına Kötü Haber Geldi: Büyük Zarara Uğrayacaklar!

Altın yatırımcıları uzun zamandır heyecanlı bir bekleyiş içerisinde yatırımlarını sürdürürlerken FED toplantısının ardından büyük kayıp yaşamaya başladılar. Uzmanlar ise bu kayıpların devam edeceğini düşünüyorlar.

Otomobil Almak İsteyenler için Büyük Fırsat! Yüzde 100 ÖTV İndirimi için Detaylar Belli Oldu

Araç fiyatlarının yükselmesi ile birlikte pek çok kişi için araç almak neredeyse imkansız hale geldi. Bunun üzerine yüzde 100 ÖTV indirimi için detaylar belli oldu.

Emeklilere Büyük Müjde: O Paralar Bugün Hesaplara Yatacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan uzun zamandır büyük merakla beklenen açıklamayı sonunda yaptı. Açıklama sonrasında emeklilerin yüzü güldü. Promosyon ödemeleri bugün hesaplara yatırılacak.

Döviz Kuruyla Mücadele Bitmiyor! Mücadelede Yeni Yöntemler Açıklandı

Döviz kurunun sürekli olarak artması Türk lirasının değerinin azalmasına neden oluyor. Bunun üzerine döviz kuruyla mücadele devam ediyor. Yeni yol haritası belirlendi.

Akaryakıt Fiyatları Hakkında Korkutan İddia! Yeni ve Büyük Zam Yolda mı?

Akaryakıt fiyatlarına gelen üst üste zamların ardından endişeli bekleyiş devam ediyor. Son zamanlarda fiyatlara yeni ve büyük bir zammın daha geleceği yönündeki söylentiler giderek arttı.

TEB Ucuza Ev Almak İsteyenler için Güzel Haberi Verdi! Banka İcradan Antalya'nın Göbeğinde Görülmemiş Fiyata Ev Satışına Başladı

TEB borca karşılık el koyduğu evleri uygun fiyata satışa çıkardı. Antalya'nın göbeğinde gerçekleştirdiği satış ile uygun fiyatlı ev sahibi olmak isteyenlere fırsatlar sunacak.

Zamlar Sağlığı da Etkileyecek!İlaç Fiyatlarına Büyük Zam Kapıda

Pek çok ürüne üst üste gelen zamların ardından şimdilerde de ilaç fiyatlarına zam gelmesi bekleniyor. Fiyatlar yeni dönemde sağlığı da olumsuz etkiliyor.

Beklenen KDV İndirimi Geliyor! Hangi Ürünler İndirim Alacak?

Bir süredir artan fiyatlara tepki olarak KDV düzenlemesinin yapılması bekleniyordu. Sonunda beklenen açıklama yapıldı ve KDV düzenlemesi hakkında adım atıldı.

Bitcoin Toparlanmaya Başlamışken Kötü Senaryolar Yeniden Gündeme Geldi! Bitcoin 27 Bin Dolara Düşecek mi?

Bitcoin piyasasında son günlerde küçük toparlanmalar yaşanmaya başladı. Süreç devam ederken Bitcoin hakkında kötü senaryolar gündeme gelmeye devam ediyor. İşte son iddialar!

İstihdamla Mücadelede Yeni Dönem Başlıyor! Devletten İşsiz Olanlara 8 Bin Liraya Varan Destek

İstihdamı artırmak ve işsiz vatandaşlara destek olmak için devlet yeni bir adım attı. Son yapılan düzenleme ile birlikte işsize verilen destek miktarı 8 bin liraya kadar çıkacak. İşte detaylar...

Memur ve Emeklileri için Yarın Büyük Gün! O Paralar Yarın Hesaplara Yatırılacak

Memur ve emekliler için sonradan verilen yüzde 2.5 oranındaki zam farkının ne zaman hesaplara yatırılacağı merak ediliyordu. Bunun üzerine beklenen haber sonunda geldi. Yarın milyonlarca kişi için büyük gün!

Yüksek Doğalgaz Fiyatlarından Şikayet Edenler Dikkat! Bu Adımlarla Doğalgaz Faturanız Düşecek

Doğalgaz faturalarına gelen zamlar sonrasında vatandaş tasarruf yöntemleri aramaya başladı. Bunun üzerine uzmanlar faturaları indirecek gerçek çözümleri açıkladılar. İşte o çözümler...

Elektrik Faturası Çok Gelenlere Müjde! Devlet Aylık 206 Lira Elektrik Desteği Veriyor

Elektrik faturalarına gelen zam sonrasında pek çok kişi kara kara düşünmeye devam ediyordu. Bunun üzerine devlet harekete geçti ve elektrik faturaları için aylık destek ödemesi yapacağını açıkladı.

Ocak Ayı Bitmeden Renault ve Citroen'den Büyük Kampanya! Çok Uygun Fiyata Sıfır Araç Almak için Son Fırsat!

Araç almak pek çok kişi için hayal halini almışken Citroen ve Renault harekete geçti. Bu süreçte özel kampanyaları ile birlikte herkesi araç sahibi yapacak.

Toplam 483 haber.