Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım Temel İhtiyaç Desteği Kredi Müjdesi! Başvurular Devam Ediyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım Temel İhtiyaç Desteği Kredi Müjdesi! Başvurular Devam Ediyor

GÜNDEM

19 Mayıs 2020 Salı 23:21:39

Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım Temel İhtiyaç Desteği Kredi Müjdesi! Başvurular Devam Ediyor

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında Devlet tarafından açıklanan Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi çerçevesinde Kamu bankalarından Vatandaşa yönelik uygun faiz ve vade seçenekleriyle Temel İhtiyaç Desteği Kredileri hayata geçirilmeye devam ediliyor.

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında Devlet tarafından açıklanan Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi çerçevesinde Kamu bankalarından Vatandaşa yönelik uygun faiz ve vade seçenekleriyle Temel İhtiyaç Desteği Kredileri hayata geçirilmeye devam ediliyor. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’ın ardından Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım bankası da Temel ihtiyaç finansman desteğini hayata geçirdi. Vakıf Katılım ve Ziraat Katılım tarafından sağlanan Temel İhtiyaç Desteği finansmanının detayları araştırılıyor. Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım Temel İhtiyaç destek finansmanı başvuru ve ödeme planlarıyla ilgili tüm detaylar haberimizde…

Koronavirüs salgınının ekonomik etkilerini en aza indirgemek adına hayata geçirilen Temel İhtiyaç Desteği kredileriyle ilgili bir gelişme de Katılım Bankacılığı alanında geldi. Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım bankaları da bu süreçte Temel İhtiyaç finansman desteğini kullanıma sundu. Bu kapsamda Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’tan %0,49 faiz oranıyla Temel İhtiyaç Desteği kredi başvurusu onaylanmayanlar ve de faizle kredi kullanmak istemeyen vatandaşlar, ikinci bir seçenek olarak Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım bankalarının sunduğu finansman desteğinden yararlanabilecekler!

ZİRAAT KATILIM VE VAKIF KATILIMDAN BİREYSEL DESTEK FİNANSMANI!

Koronavirüs salgını sürecinde hayata geçirilen Temel İhtiyaç Desteği kredilerinin aksine faizsiz olarak nakit ihtiyacını gidermek isteyen vatandaşlar, Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım bankalarının sunduğu bireysel destek finansmanına müracaat ediyor. Bu süreçte Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım bankaları da taşın altına elini koyarak vatandaşa finansman desteği sunmakta kararlı.

Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım bankalarının resmi internet sitelerinden yapılan açıklamalar çerçevesinde başvuruların başladığı belirtiliyor. Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım bankası, bu süreçte şu şekilde finansman desteği sağlanacağını duyurdu:

Ziraat, Halkbank ve Vakıfbank tarafından sunulan Temel İhtiyaç Desteği Kredilerinde olduğu gibi burada da 3 bin, 5 bin, 7 bin 500 ve 10 bin TL üzerinden finansman desteği sağlanıyor. Geri ödemeler 6 ay ödemesiz, 30 ay vadeyle yapılıyor. Kâr payı oranı da %0,49 olarak belirtildi.

KİMLER FİNANSMAN DESTEĞİ ALABİLİR?

Vakıf Katılım Bankası, Finansman desteği ile ilgili açıklama yayınladı. Vakıf Katılım’dan yapılan açıklamada Ekonomik İstikrar Kalkanı paketi doğrultusunda hane içi geliri aylık 5.000 TL’nin altında olan vatandaşlara, temel ihtiyaçlarını karşılamaları noktasında enflasyonun da altında 10 bin TL üst limitli, %0,49 kâr payı oranıyla 6 ay geri ödemesiz, 36 aya kadar vade seçeneğiyle finansman desteği sunulacağı belirtildi.

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Vakıf Katılım ve Ziraat Katılım tarafından %0,49 kâr payı oranı, 6 ay geri ödemesiz ve 30 ay vadeli finansman desteği için başvurular başladı. Vatandaşlar da başvuruların nasıl yapılacağını merak ediyor. Vakıf Katılım ve Ziraat Katılım bankalarının resmi internet sitelerinde yer alan Temel İhtiyaç Finansman Desteği Başvuru Formu ile, şubeye gitmeden başvurunuzu internet üzerinde yapabilirsiniz. Ardından yapılacak inceleme sonucunda başvuru sonucunuz tarafınıza bildirilecektir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
3 Yorum yapıldı

3 Yorum

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı