Ziraat Bankası'ndan Esnafa Kredi Müjdesi! Ziraat Esnaf Kredi Başvuru Şartları Nelerdir Nasıl Başvurulur?
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ziraat Bankası’ndan Esnafa Kredi Müjdesi! Ziraat Esnaf Kredi Başvuru Şartları Nelerdir Nasıl Başvurulur?

GÜNDEM

20 Mayıs 2020 Çarşamba 22:00:07

Ziraat Bankası’ndan Esnafa Kredi Müjdesi! Ziraat Esnaf Kredi Başvuru Şartları Nelerdir Nasıl Başvurulur?

Ziraat Bankası Esnaf kredilerini hayata geçirdi. Koronavirüs salgınının olumsuz etkilerini en aza indirgemek için hayata geçirilen Esnaf kredileri ile Küçük ve Orta Büyüklükteki (KOBİ) işletmeler desteklenecek. KOBİ kredileriyle ilgili araştırmalar da vatandaşlar tarafından sıklıkla yapılıyor.

Ziraat Bankası Esnaf kredilerini hayata geçirdi. Koronavirüs salgınının olumsuz etkilerini en aza indirgemek için hayata geçirilen Esnaf kredileri ile Küçük ve Orta Büyüklükteki (KOBİ) işletmeler desteklenecek. KOBİ kredileriyle ilgili araştırmalar da vatandaşlar tarafından sıklıkla yapılıyor. Ziraat Bankası Esnaf kredisi nedir? Ziraat Bankası’ndan esnafa düşük faizli ve 6 ay geri ödemesiz kredi avantajları nelerdir? Ziraat KOBİ kredisine başvuru nasıl yapılır? Ziraat Esnaf kredisi başvuru şartları nelerdir? Tüm bu soruların yanıtlarını haberimizde sizler için hazırladık…

Ziraat Bankası zorlu Koronavirüs sürecinde Esnafı desteklemeye devam ediyor. Ziraat Bankası’ndan Esnafa Kredi müjdesi! KGF garantili İşe Devam ve yine KGF teminatlı Çek Ödeme Kredi Destek Paketleri, Ziraat Bankası tarafından hayata geçirildi. Koronavirüs salgınının ekonomik olarak Kobi’leri olumsuz etkilemesinin önünü geçmek ve hasarı en aza indirgemek için Ziraat Bankası’ndan esnafa yönelik kredi paketleri son dönemde sıklıkla araştırılıyor. KOBİ’ler, Ziraat Bankası’ndan adeta can suyu olacak kredilere ulaşmak için gerekli başvuru şartlarını araştırıyor. Peki Ziraat Bankası’ndan Esnafa kredi desteğinde başvuru nasıl yapılır? Ziraat Bankası, küçük esnafın Koronavirüs sürecinde acil ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için 50 bin TL’ye kadar uygun ihtiyaç kredisi veriyor. Ziraat Bankası Esnaf kredilerinden faydalanabilmek için en yakınınızda bulunan Ziraat Bankası şubesine müracaat etmeniz yeterlidir.

ZİRAAT BANKASINDAN ESNAFA KREDİ DESTEĞİ

Ziraat Bankası, tüm Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgınının ülkemizdeki olumsuz etkilerini en aza indirgemek amacıyla esnafa destek kredi paketlerini hayata geçirmiş durumda. Bu kapsamda, Küçük ve Orta büyüklükteki İşletmelere (KOBİ) avantajlı koşullarla ihtiyaç kredileri sunuluyor.

ZİRAAT BANKASI ESNAF KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası’nca bu süreçte tam 8 farklı Esnaf Destek kredi paketi hayata geçirilmiştir. Bunlardan biri de küçük esnaflara adeta can suyu olacak nitelikteki kredi paketidir. Küçük esnaf, 50 bin TL’ye kadar (50 bin TL üst limitli) ihtiyaç kredisinden yararlanabilecek. Bu sayede acil ihtiyaçlarını da giderecek. Ziraat Bankası’nın en yakın şubesine müracaat ederek siz de küçük esnaf olarak anında 50 bin TL ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Şubeye yapılan başvuru esnasında esnafın bağlı olduğu oda ya da borsa tarafından verilmiş üyelik belgesi de yanınızda bulunmalıdır.

KİMLER ZİRAAT BANKASI ESNAF KREDİSİ ÇEKEBİLİR?

Ziraat Bankası’ndan Esnaf Kredisi çekmek için bir takım şartlar da aranmaktadır. Buna göre, Koronavirüs nedeniyle Ziraat Bankası tarafından hayata geçirilen Esnaf Destek kredi paketlerinden yararlanabilmek için Ticaret ve Sanayii Odası, Sanayi Odası, Deniz Ticaret Odası, Ticaret Odası ya da Ticaret Borsası üyesi olmak zorunludur. Ayrıca esnafın çalışma alanları Türkiye sınırları içerisinde kalmalıdır. Kooperatifler, faktoring şirketleri ya da döviz büfeleri ise Ziraat Esnaf Kredisinden faydalanamayacaklardır.

ZİRAAT ESNAF KREDİ FAİZ ORANLARI

Ziraat Bankası’nca Koronavirüs sürecinde hayata geçirilen Esnaf Kredilerinde uygulanan faiz oranı %1,85’tir. Bu kredi paketlerinde 60 aya kadar vade seçeneği bulunmaktadır. Ziraat Bankası esnaf kredi üst limiti ise 25 bin Tl olarak belirlenmiştir. Ayrıca 50 bin TL üst limitli esnaf kredi paketleri de bulunmaktadır. Esnaf kredi paketlerinde 6 ay geri ödemesiz dönem avantajı da sağlanmaktadır.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı