Youtube Çöktü Mü 14 Aralık Youtube Neden Girilmiyor?
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Youtube Çöktü Mü 14 Aralık Youtube Neden Girilmiyor?

GÜNDEM

14 Aralık 2020 Pazartesi 15:42:35

Son Güncelleme: 14/12/2020 15:42:07

Youtube Çöktü Mü 14 Aralık Youtube Neden Girilmiyor?

Youtube Çöktü Mü 14 Aralık Youtube Neden Girilmiyor? Youtube neden girmiyor? Youtube neden çöktü! Youtube bozulma sebebi nedir.

Son dakika: Youtube çöktü mü? Milyonlarca kişi tarafından izlenen Youtube çöktü mü neden girilmiyor, Google tarafından açıklama geldi mi, 14 Aralık Youtube hatası neden oldu?

İnternetteki en geniş video paylaşım platformlarından biri olan Youtube’a 14 Aralık tarihi ile birkaç saattir ulaşım yapılamıyor. Vatandaşlar da haliyle Youtube çöktü mü gibi sorular sorarak araştırmaya başladı. 1 saate yakındır erişim sıkıntısı problemi veren Youtube neden çöktüğü ise merak ediliyor. Gün içinde Youtube’a erişim sağlanacak mı yoksa birkaç gün daha kapalı mı kalacak işte detaylar haberimizde;

Dünyada en çok tercih edilen video paylaşım sitesi olan Youtube çöktü. İnternet kullanıcıları dev platforma son 1 saattir erişim sağlayamıyor. Siteye ulaşmak isteyen kullanıcılar ise “something went wrong” yazısı ile karşı karşıya kalıyor. Siteye erişim sıkıntısı yaşayan vatandaşlar ise Youtube’un neden çöktüğünü merak ediyor. İşte yapılan açıklamalar ve son dakika gelişmeleri;

GOOGLE HİZMETLERİ ÇÖKTÜ

Video paylaşım sitesi olan Youtube başta olmak üzere birçok Google hizmetine erişimde dünya çapında sıkıntı yaşanıyor. Video paylaşım sitesi Youtube dışında aynı zamanda Gmail sayfasına da kullanıcılar erişmekte problem yaşıyor. Pek çok internet kullanıcısı ise sosyal medyadan duruma isyan etti. Paylaşımlarında ise Youtube ve Gmail sayfalarına neden erişemediklerini dile getiriyorlar. Yaşanan problemin ise neyden kaynaklandığı, gün içinde düzelip düzelmeyeceği ve Google tarafından yapılan açıklamalar merakla takip ediliyor.

YOUTUBE ÇÖKTÜ MÜ?

Canlı arıza haritasına baktığımızda ise dünya genelinde Youtube’a erişim hatası verildiğini görüyoruz. Sadece Youtube ile kısıtlı kalmayan sorun ise Google’ın diğer hizmetlerinde de yaşanıyor. Gmail gibi hizmetlerden de vatandaşlar saat 14.27 itibariyle yararlanamamaya başladı. Problem ise Avrupa ülkelerinde yoğun olarak yaşanıyor. Ülkemizde ise özellikle İstanbul ve çevre illerdeki kullanıcılar Youtube ve diğer Google hizmetlerine girerken problem yaşıyor.

GOOGLE TÜRKİYE’DEN AÇIKLAMA

Google Türkiye Twitter hesabından ise konuya dair açıklama geldi. Google tarafından yapılan açıklamada sunucular da bir problem olduğu belirtildi. Google ekini olarak ise bu kritik sorunu çözmek için çalıştıkları açıklaması yapıldı.

TİWTTER

Twitter’da ise birçok kullanıcı duruma isyan etti. Kullanıcılar “Youtube seni çok özledik”, “Youtube ne olur geri dön” gibi paylaşımlar yapıyor. Google tarafından yapılan açıklamada ise Youtube ve diğer hizmetlere erişimin ne zaman düzeleceğine dair kesin bir açıklama gelmedi.

YOUTUBE HAKKINDA

Youtube ise dünya genelindeki en geniş video barındırma sitesi. Merkezi ise Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya şehridir. 15 Şubat 2005 yılında PayPal çalışanları tarafından kurulmuştur. 2006 yılında ise Google tarafından satın alındı ve bünyesine katıldı.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı