Whatsapp çöktü mü? 2 Nisan 2020 Whatsapp resim neden gitmiyor resim neden gelmiyor?
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Whatsapp çöktü mü? 14 Temmuz 2020 Whatsapp resim neden gitmiyor resim neden gelmiyor?

GÜNDEM

14 Temmuz 2020 Salı 23:32:28

Son Güncelleme: 14/07/2020 23:33:27

Whatsapp çöktü mü? 14 Temmuz 2020 Whatsapp resim neden gitmiyor resim neden gelmiyor?

Whatsapp resim ve mesaj gönderme sorunu 14 Temmuz 2020 Salı gününün ilk saatlerinde ortaya çıktı. Whatsapp üzerinden fotoğraf ve resim göndermek isteyen kişiler karşıya gönderebildi ancak karşı taraf resmi indiremiyor. Yaşanan bu olay Whatsapp çöktü mü sorusunu akıllara getirdi.

Whatsapp resim gönderme sorunu 14 Temmuz 2020 Salı gününün ilk saatlerinde ortaya çıktı. Whatsapp üzerinden fotoğraf ve resim göndermek isteyen kişiler karşıya gönderebildi ancak karşı taraf resmi indiremiyor. Yaşanan bu olay Whatsapp çöktü mü sorusunu akıllara getirdi.

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması Whatsapp, 14 Temmuz Salı günü büyük bir sorunla karşı karşıya geldi. Geçtiğimiz günlerde video süresine kısıtlama getiren uygulama, resimler içinde mi bir kısıtlama getirdi herkes tarafından merak ediliyor. Günün ilk saatlerinde birbirine fotoğraf yollamak isteyen kullanıcılar ilk olarak sorunu farketti. Fotoğraf gönderen kişide ‘gönderildi’ olarak gözükmesine rağmen karşı taraf fotoğrafı indirme sorunuyla karşılaştı. Yaşanan bu durum whatsapp çöktü mü sorularını akıllara getirdi.

Whatsapp Çöktü mü?

14 Temmuz Salı günü yaşanan fotoğraf sorunu akıllara bazı sorular getirdi. Karşıdaki kullanıcıya resim gönderemeyen Whatsapp kullanıcıları yaşanan sorunun nedenini araştırmaya başladı. Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma platformu geçtiğimiz günlerde yeni tedbir uygulamasını kullanıcılarına duyurmuştu. Koronavirüsü nedeniyle artan kullanım sonucu, sunucularında sorun yaşamamak isteyen Whatsapp hikaye özelliğindeki videonun süresini kısaltmıştı. Kullanıcıların çektiği hikayeler belirli bir süreye indirgenmişti. Bugün yaşanan problemde benzer soruları akıllara getirdi.

Whatsapp üzerinden resim neden gitmiyor yada resim neden gelmiyor sorularının cevaplarını merak edenler için Whatsapp üzerinden herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Sunucu kaynaklı bir hata veya uygulama tarafından alınan bir tedbir mi herkes tarafından merak ediliyor. İşte yaşanan sorun sonrası özellikle yabancı kullanıcıların yorumları:

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı