Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Vodafone’dan 20 GB internet kazanan var mı?

27 Haziran 2020 Cumartesi 15:16:24

Vodafone’dan 20 GB internet kazanan var mı?

Vodafone, Yanımda uygulamaasıyla müşterilerine “siz de 20 GB internet kazanabilirsiniz” minvalinde yenilediği Hediye Çarkı oyununu tanıtıyor. Ancak gerek sosyal medya platformlarında gerek de şikâyet sitelerinde Vodafone aboneleri neredeyse hiç internet kazanamadıklarını ve reklamı yapılan 20 GB internet kazanma hususunun hayalden öte gidemeyeceğini ifade ediyor.

Vodafone, Yanımda uygulamaasıyla müşterilerine “siz de 20 GB internet kazanabilirsiniz” minvalinde yenilediği Hediye Çarkı oyununu tanıtıyor. Ancak gerek sosyal medya platformlarında gerek de şikâyet sitelerinde Vodafone aboneleri neredeyse hiç internet kazanamadıklarını ve reklamı yapılan 20 GB internet kazanma hususunun hayalden öte gidemeyeceğini ifade ediyor. Vodafone, yenilediği Hediye Çarkı oyunuyla daha önceki Hediye Çarkı oyunlarındaki müşteri memnuniyetsizliğinin yönünü değiştiremedi. İşte detaylar…

Türkiye’de milyonlara hitap eden Vodafone “Yanımda” mobil uygulamasıyla yine gündeme geldi. Vodafone aboneleri, Yanımda uygulamasındaki Hediye Çarkı oyununun yenilenmesine rağmen neredeyse hiç internet kazanamamalarıyla hayıflanıyorlar.

Sosyal medya platformları ve şikâyet sitelerinde gündeme geldi!

Vodafone aboneleri sosyal medya mecralarında ve şikâyet sitelerinde duruma ilişkin muzdaripliklerini dile getirip, Vodafone’a sesini duyurmaya çalışıyorlar. Aboneler 20 GB internet kazanmanın neredeyse hayal olduğunu söylüyorlar ve tek bir kişinin bile Vodafone Hediye Çarkı oyunundan 20 GB hediye kazanamadıklarını ifade ediyorlar.

Vodafone’dan 20 GB internet kazanan hiç duyulmadı!

Vodafone’un Yanımda mobil uygulamasında bulunan Hediye Çarkı oyunu hizmeti ile müşterilere, “GB hediyeleriyle yenilenen Hediye Çarkı’ndan kazanmak için çarkı çevirin!” temasını “Tebrikler! 20 GB kazandınız” ifadesiyle sunuyor. Ancak Vodafone müşterileri neredeyse hiç internet kazanamadıklarını ve çevrelerinde hiçbir kimsenin 20 GB internet kazanan birine rastlamadıklarını söylüyorlar.

Vodafone çark oyunuyla başı belada!

Vodafone aboneleri, Çark oyunuyla ilgili hayıflanmalarını oyunun eski sürümleri için de dile getiriyordu. Öyle ki, Vodafone’dan internet kazanmanın milli piyangoyu tutturmaktan çok daha zor olduğu şeklinde haber akışı istatistiki olasılık hesaplamalarıyla sunuluyordu. Vodafone, bu haber akışından sonra, Çark oyununu değiştirmeye gitmiş ve uygulama içindeki görünürlüğünü değiştirmişti. Vodafone, bu kez “Hediye Çarkı” ile internet kazandıramaması yönünde şikâyetleri üstünde topluyor. Vodafone, Hediye Çarkı oyununa ilişkin reklamlarının görselinde yer alan “Tebrikler! 20 GB kazandınız” ifadesine hiç rastlanmadığı sosyal medya mecralarında aktarılıyor.

Vodafone “Sürpriz” sayısını ikiye indirdi!

Daha önceki Vodafone Yanımda Hediye Çarkı oyunları sürümlerinde kullanıcılar sürekli “Sürpriz” hediyesini kazandıklarını ve kazanılan hediyelerin ise hayatlarında hiç duymadıkları e-ticaret sitelerinden yüzde 25, yüzde 50 gibi indirim kuponları olduğu yönünde hayıflanmada bulunuyorlardı. Yüzde 25 indirimli hediyeler öyle ki, markası hiç bilinmeyen vantilatör dahi kazanma durumu oluşuyordu.

Vodafone müşterileri çark oyunundan memnuniyetsiz!

Sosyal medya platformlarında şikâyetlerini dile getiren Vodafone müşterileri, bu hususa ilişkin memnuniyetsizliklerini sıralıyorlar ve Hediye Çarkı oyunundan uzaklaştıklarını ve hatta Yanımda uygulamasını kullanmayacak hale geldiklerini ifade ediyorlar.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
8 Yorum yapıldı

8 Yorum

 1. Jsshhs

  27 Haziran 2020 at 18:39

  Yoo ben kazandım daha bı kaç gün önce .d

 2. İbrahim

  27 Haziran 2020 at 18:46

  7 aydır hattım Türk Telekom dan Vodafone geçtim yeni hat aldım hiç hediye İnternet gelmedi Vodafone yanımda yapıyorum çark çeviriyorum sürekli günlük 1 GB geliyor yada sürekli sürpriz hediye çıkıyor Vodafone gittikçe kötü oldu cimri olmaya başladı hiç memnun değilim Vodafone dan Türk Telekom her hafta bedava sil süpür var Vodafone da başka bir şey yok sadece kontür yükleyince çark çevirme var oda işe yaramıyor uygulamayı sürekli güncelliyurm ama yine boşş😡

  • Yasin

   28 Haziran 2020 at 11:16

   Bana iki defa çıktı

 3. Sadık KEBAPÇI

  27 Haziran 2020 at 19:21

  Selamlar ben yeni Türk Telekom dan vadofone geçtim. Vadofon yanımda uygulamasında internet paketleri kısmından 20 gb 2 hattına verdi bir hattına da 10 gb verdi. Doğru söylüyorlar ve veriyorlar.

 4. Özlm

  27 Haziran 2020 at 20:54

  Ben de kazandım. Ancak sanki herşeyden 1 sefer gibi. Her hafta başka birşey çıkıyor.

 5. Selin

  27 Haziran 2020 at 22:33

  Bu hafta bana 20 gb çıktı şimdi kullanıyorum

 6. Hakkiii

  28 Haziran 2020 at 11:22

  Ben de 20 GB internet hediyesini kazandım

 7. Ugur

  29 Haziran 2020 at 11:03

  2 sefer 20gb geldi bugün son gun13 gb boşa gidecek

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı