Vodafone Teklif Ver Eylül ayı iPhone 11 Pro kazanma taktikleri ve Sınırsız bedava internet
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Vodafone Teklif Ver Eylül ayı iPhone 11 Pro kazanma taktikleri ve Sınırsız bedava internet

GÜNDEM

7 Eylül 2020 Pazartesi 11:12:21

Son Güncelleme: 06/09/2020 21:47:53

Vodafone Teklif Ver Eylül ayı iPhone 11 Pro kazanma taktikleri ve Sınırsız bedava internet

Vodafone, Mart ayında başlattığı “Teklif ver” adlı yarışma ile operatör farketmeksizin iPhone 11 Pro kazandırıyor. İPhone 11 Pro oyununda başarılı olabilmek için kimsenin tahmin etmediği en düşük fiyat teklifini vermek gerekiyor. Aylık olarak gerçekleşen yarışmanın Nisan ayı ayağı bitti.

Vodafone, Mart ayında başlattığı “Teklif ver” adlı yarışma ile operatör farketmeksizin iPhone 11 Pro kazandırıyor. İPhone 11 Pro oyununda başarılı olabilmek için kimsenin tahmin etmediği en düşük fiyat teklifini vermek gerekiyor. Aylık olarak gerçekleşen yarışmanın Nisan ayı ayağı bitti. Sizler için davranış bilimi araştırmasıyla insanların en az tercih ettiği rakamları araştırdık. İşte Vodafone Teklif Ver ile iPhone 11 Pro kazanma yolunu kolaylaştıracak taktikler…

Vodafone Teklif Ver yarşmasıyla iPhone 11 Pro kazandırmaya devam ediyor. Aylık olarak gerçekleştirilen yarışmada operatör sınırı yok. Yani, ister Vodafone’lu olun, ister Turkcell’li ya da Türk Telekom’lu olun yarışmaya katılabiliyorsunuz.

Vodafone Teklif Ver iPhone Pro 11 oyunu nasıl oynanır?

Yarışmada oynanan oyun çok basit, başarılı olabilmek için hiç kimsenin tahmin etmediği en düşük fiyat teklifini vemeniz gerekiyor. Örneğin; iPhone 11 Pro için 2,10 TL gibi komik bir rakam teklif ettiniz, ay sonunda yarışma bittiğinde sizden başka hiçbir kimse 2,10 TL teklifinde bulunmamışsa ve 2,10 TL’den daha küçük bir teklif verilmemişse yarışmanın kazananı siz oluyorsunuz.

Davranış bilimin ışığıyla Teklif Ver’den iPhone Pro 11 kazanma şansınızı artırın!

Peki, davranış bilimi araştırmalarına göre insanların en az tercih ettiği rakamlar hangileri? Hangi rakamlar tercih edilirse Vodafone Teklif Ver ile iPhone 11 Pro kazanma şansım daha da artar. İşte detaylar…

Vodafone Teklif Ver ile iPhone Pro 11’in Mart ayı kazananı 6,59 TL tahminiyle Bülent Birinci olurken, Nisan ayı sonuçları henüz açıklanmadı. Vodafone 1 Mayıs itibariyle Teklif Ver yarışmasının üçüncü ayağını başlattı. Sizler için insanların en az tahmin ettiği rakamların araştırmasını sunan davranış bilimi makalesinde çıkan ilginç sonuçları araştırdık.

Vodafone Teklif Ver ile iPhone Pro 11 kazanma taktiği!

Oyun anlaşıldığına göre, Haberkredi.net ailesi olarak sizlerden oyun için aklınızda bir en düşük fiyat tahmini tutmanızı istiyoruz. Daha sonra da, aşağıda bahsedilen rakamlar arasında ne sıklıkta kullanıldığını test etmelisiniz. Eğer aşağıdaki rakamlar arasından en az tercih edilen bir teklif vermişseniz, insanların çoğundan farklı şekilde akıl yürüttüğünüzün işareti olabilir.

Sizler için istatistiksel olarak hangi sayıların insanlar genelinden daha az tahmin edildiğini inceledik. Quora adlı kaynak belirtme kaideli bilimsel araştırmalara yönelik konuların tartışıldığı internet sitesindeki “İnsanlar en az hangi rakamları tercih eder” başlıklı konunun içeriğini Vodafone Teklif Ver yarışmasına uyarladık. Konuya ilişkin iki ayrı araştırmanın yer aldığı içerikte, insanların tahmin ettiği rakamların sıklıkları dikkat çekti. İki yarışmanın da aynı sıklıklara sahip olması bu konudaki savımızı daha da güçlendirdi. Araştırmaların birinde 8604 kişiden, diğerinde 8500 kişiden 1 ila 10 arasında sayı tahmin etmeleri istendi. Her iki araştırmada da en az tahmin edilen sayı 10 iken, en çok tercih edilen rakamın büyük bir farkla 7 olduğu belirlendi.

Vodafone Teklif Ver Eylül ayağında iPhone Pro 11’e yaklaşmanızı sağlayacak ilk araştırma!

Vodafone Teklif Ver Eylül ayağında iPhone Pro 11’e yaklaşmanızı sağlayacak ikinci araştırma!

Vodafone Eylül ayağı Teklif Ver yarışmasında o sayıları deneyin!

Birbirinden farklı iki yerde yapılan araştırmalar, insanların rakam seçme davranışlarını sunuyor. En düşük fiyat teklifini kimsenin vermediği tutarda vererek Vodafone Teklif Ver iPhone Pro 11 kazanma şansınızı yukarıdaki tabloların ışığında daha da artırabilirsiniz. Araştırmaların her ikisinde de 10, 0, 1 ve 9 sırasıyla en az tahmin edilen rakamlar olması Vodafone Teklif ver yarışmasında seçilebilecek fiyatın tam bölümüne ilişkin tahmin için taktik verirken, teklif verilen paranın küsüratlı bölümünde ise bu rakamların kombinasyonları denenerek şansınızı artırabilirsiniz.

6,59 TL ile Mart ayı iPhone 11 Pro kazananı olan Bülent Amca aslında insanların ortalama tercih ettiği 6 ve 5 rakamlarının yanında görece az rastlanan 9’u tercih etti. İddia ediyoruz, daha az rastlanan rakamların kombinasyonlarını bu yöntemle deneyenlerin sayısı çok olsaydı, 6,59 TL ile bu yarışmayı kazanma ihtimali çok daha düşük olurdu. Sizlerde yaptığınız tekliflerle ilgili düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Haberkredi.net / Safa Kaçar

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı