Vodafone 6 ay boyunca bedava internet! En az 10 GB ücretsiz alabilirsiniz
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Vodafone 6 ay boyunca bedava internet! En az 10 GB ücretsiz alabilirsiniz

GÜNDEM

3 Kasım 2020 Salı 22:37:45

Son Güncelleme: 03/11/2020 22:37:55

Vodafone 6 ay boyunca bedava internet! En az 10 GB ücretsiz alabilirsiniz

Türkiye’nin en büyük telekominikasyon firmalarından Vodafone ücretsiz internet kampanyalarına Kasım ayında da devam ediyor. Bedava internet hediyesi kapsamında Vodafone müşterilerine en az 10 GB internet verilecek. 8 Kasım tarihinde başvuruları son bulan kampanya dahilinde kullanıcılara 6 ay boyunca ücretsiz internet hediye edilecek.

Türkiye’de en çok tercih edilen operatörlerden biri olan Vodafone, müşterilerine müjdeli haberi verdi. Çok konuşulacak bir kampanyaya imza atan Vodafone, benzeri görülmemiş bir kampanyaya başladı. Bu kampanyayla birlikte, Vodafone önümüzdeki 6 ay boyunca müşterilerine hediye internet verecek. İşte Vodafone bedava internet kampanyasıyla ilgili tüm detaylar…

Ülkemizin önde gelen mobil operatörlerinden biri olan Vodafone, internet ihtiyacı olan müşterileri için bir kampanya hazırladı. Arama motorunda “Vodafone bedava internet, Vodafone hediye internet kampanyaları” araştırması yapan vatandaşlar Vodafone’un yeni kampanyasını sevinçle karşıladı. Söz konusu kampanya, müşterilere 6 ay boyunca bedava internet sağlamayı vaat ediyor.

VODAFONE MÜŞTERİLERİNE MÜJDE! 6 AY BOYUNCA BEDAVA İNTERNET SAHİBİ OLACAKSINIZ

İnternet kullanımımız gittikçe artınca, internet paketlerine olan ihtiyacımız da arttı. Her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan Vodafone, eşi benzeri görülmemiş bir kampanyaya imza attı. Numara taşıma veya yeni hat tesisi ile birlikte bireysel faturalı tarifelerine gelen müşterilere,Vodafone6 ay boyunca Hediye Çarkı’ndan bedava internet verecek.

Vodafone, kampanya kapsamında; Uyumlu ve Red tarifelerine gelen müşterilere aylık toplam minimum 5 GB, Redli ve Uyumlu Genç tarifelerine gelen gençlere de aylık minimum 10 GB hediye internet verecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Hediye Çarkı’nı ayda en az 4 kez çevirmesi gerekecek. Bu kampanya 8 Kasım’a kadar geçerli olacak.

Kampanya ile ilgili açıklama yapan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, Vodafone Türkiye olarak, hızla dijitalleşen dünyada, Vodafone müşterilerinin dijital yol arkadaşı olmayı hedeflediklerini belirtti. Bireysel müşterilere her hafta internet ve sürpriz hediyeler kazandıran Hediye Çarkı uygulaması üzerinden yepyeni bir kampanya başlattıklarını ve bu kampanya kapsamında numarasını taşıyan veya yeni hat alarak bireysel faturalı tarifelerine gelen müşterilere 6 ay boyunca Hediye Çarkı uygulamasından garanti GB hediye edeceklerini açıkladı. Her hafta yeniden çark çevirme hakkına sahip olunan Hediye Çarkı’ylaUyumlu ve Red tarifelerine gelen müşterilere aylık toplam minimum 5 GB, Redli ve Uyumlu Genç tarifelerine gelen genç müşterilere de aylık toplam minimum 10 GB hediye edileceği vurgulandı. Çark çevirme hakkının her hafta yenileneceğini dile getiren Aksoy, herkes için daha iyi bir dijital deneyim amaçlamaya devam edeceklerini söyleyerek sözlerini noktaladı.

VODAFONE HEDİYE ÇARKI NEREDE?

Vodafone’un Hediye Çarkı’na, Vodafone Yanımda mobil uygulaması üzerinden erişebilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasıyla bedava internet kazanmanın yanı sıra, fatura ödeme, fatura detaylarını görüntüleme, TL yükleme, bakiye öğrenme, kalan kullanım haklarını sorgulama, tarife ve paketleri görüntüleme, hattınızı yurtdışı kullanıma açma, hattınızı 4.5G’ye geçirmegibi çeşitli hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

300 milyona yakın kullanıcısı olan Vodafone Yanımda uygulamasınıGoogle Play ve Apple Store uygulama mağazalarından veya vodafone.com.tr adresinde bulunan QR kod ile ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı