Turkcell herkese 10 Gb, 20 GB ve 30 GB bedava internet dağıtıyor!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Turkcell herkese 10 Gb, 20 GB ve 30 GB bedava internet dağıtıyor!

GÜNDEM

3 Kasım 2020 Salı 22:42:13

Son Güncelleme: 03/11/2020 22:42:10

Turkcell herkese 10 Gb, 20 GB ve 30 GB bedava internet dağıtıyor!

Turkcell bedava internet kampanyaları Kaım ayında son sürat devam ediyor. İster faturalı ister kontörlü hat kullanıcısı olun 1 GB ücretsiz internetten başlayarak 30 GB bedava internete kadar çeşitli kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Üstelik Turkcell müşterilerine bedava internet dışında ücretsiz müzik servisleri de sağlanıyor.

Her dönem yaptığı bedava internet kampanyalarıyla öne çıkan Turkcell, bu yıl da yeni kampanyalarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.Vatandaşlar tarafından araştırılan “Turkcell bedava internet paketi, Turkcell ücretsiz internet paketi” başlıkları, internet kullanımının artmasıyla birlikte yoğun ilgi görüyor. Sizler içinTurkcell hediye internet paketlerini derledik. İşte Turkcell’in sunduğu bedava internet paketleri…

TurkcellBiz’de ekip kuranlara 2 GB bedava internet paketi verilecek!

Son zamanlarda kendinden sıklıkla söz ettiren Turkcell Biz uygulaması bedava internet paketi dağıtıyor. Biz uygulamasından ücretsiz internet kazanmak için uygulamada en az 2 en fazla 5 kişilik ekip kurmanız gerekmektedir. Ekip oluşturduğunuzda hem ekip içinde ücretsiz konuşma hakkı ve her ay 1 GB bedava internet elde edeceksiniz. Bununla birlikte, kullanmadığınız GB’ları ekip içinde paylaşabilir ve 25 yaş altında olan gençlere her ay 2 GB bedava internet hediye edebileceksiniz.

Turkcellfaturalı kalma sözünüzü 10-20-30 GB bedava internet verecek!

Turkcell bedava internet kampanyalarıarasında bu yıl en çok tercih edilen kampanyalardan birisi olan “İlk Fayda”, Turkcell Bireysel faturalıda belirli paketlerde 12 ay kalma sözü veren abonelere, paketlerine göre10, 20, 30 GB bedava internet paketi imkanı sağlıyor. Bu paketlerin kullanım süresi 1 aydır. Kampanyaya katılmak için FIRSATGB yaz 2200’a göndermeniz yeterlidir.

  • İlk Ay 10 GB hediye internet paketi alabilecek paketler; Turbo Fırsat,Turbo Avantaj, Turbo Eko, Faturalı 2 GB Plus, Akıllı 2GB, Turbo Yeni 2 GB, Kontratlı Altın Yaşlar Avantaj, Turbo Avantaj 2 GB, Turbo 1 GB, Turbo+ Mini 3GB, Turbo+ Midi 3GB, Turbo+ Maksi 3GB.
  • İlk Ay 20 GB hediye internet paketi alabilecek paketler; Turbo Star, Turbo Konfor, Turbo Plus, Turbo Hoş Geldin, Turbo Hepsi Eko, Turbo Ekstra, Turbo Mini,Turbo Midi, Turbo Maksi, Turbo Yeni 3 GB, Akıllı 3GB, Faturalı 3 GB Plus, Turbo+ Eko 5GB.
  • İlk ay 30GB hediye internet paketi alabilecek paketler; GNÇ Plus, Platinum Avantaj, GNÇ Süper, Platinum Maksi, GNÇ Ekstra, GNÇ Maksi, GNÇ Avantaj, Platinum Hoş Geldin, GNÇ Star, Turbo Süper, Lifecell Seçmece Karışık 1GB, Lifecell Süper Avantaj, Lifecell Fırsat 7GB, Lifecell Fırsat 5 GB, Lifecell Akıllı Maksi, Platinum 15, Lifecell Akıllı Midi, Platinum 10, Lifecell Fırsat Midi, GNÇ 4 GB, Lifecell Fırsat 9GB, Turbo+ Süper 15GB, Platinum+ 18GB, Platinum+ 22GB

Fizy Dinledikçe Kazan

Diyor neyi gören kampanyalardan biri olan Fizy Dinledikçe Kazan’ın kampanya bitiş tarihi 31 Aralık 2021’e kadar uzatıldı. Bu kampanyada, Fizy üyeleri şarkı dinledikçe bedava internet kazanacaklar.Aylık 100 ile 249 şarkı arasında dinleyen üyeler 250 MB, aylık 250 ile 499 şarkı arasında dinleyen üyeler 500 MB, 500’den fazla şarkı dinleyen üyeler aylık 1GB internet kazanacaklar.

Turkcell Hediye Havuzu bedava 1 GB ve 5 GB internet veriyor!

Turkcell uygulaması üzerinden Hediye Havuzu’na giriş yapan müşteriler 1 GB hediye internet kazanacaklar. Bu kampanyadan elde ettiğiniz hediye 1 GB internetinizi isterseniz sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Buna ek olarak, uygulamaya giriş yaptığınız takdirde haftalık 5 GB’a kadar bedava internet kazanma şansı elde edeceksiniz.

Turkcell Bizce uygulamasından bedava internet kazanabilirsiniz!

Kadınlara yönelik hazırlanan Turkcell Bizce uygulamasını telefonlarınızı indirip kupon biriktirerek bedava internet kazanma şansını elde edebilirsiniz. Kupon kazanmak için yapmanız gereken tek şey her gün bu uygulamaya giriş yapmaktır.

Sürpriz Nokta Kampanyası bedava internet dağıtıyor!

Turkcell’den ücretsiz internet kazanmak için BiP uygulamasını telefonunuza indirerek keşfet bölümünde yer alan Sürpriz Nokta kanalını takip etmelisiniz. Bu kampanya ile birlikte günlük toplam 3 adet hediye toplama fırsatı elde edeceksiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı