Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Turkcell 20 GB Bedava İnternet Kampanyası! Haziran 2020 Turkcell’den Bedava İnternet Hediyeleri

GÜNDEM

20 Haziran 2020 Cumartesi 13:40:44

Turkcell 20 GB Bedava İnternet Kampanyası! Haziran 2020 Turkcell’den Bedava İnternet Hediyeleri

2020 Haziran ayı itibariyle Turkcell’den abonelerine özel bedava internet kampanyaları tüm hızıyla sürüyor! Turkcell, 2020 yılında da faturalı faturasız hat sahiplerine bedava internet paketleriyle destek veriyor. Özellikle Koronavirüs pandemisi nedeniyle evlerden çıkılmamasının nasihat edildiği şu günlerde Turkcell’den abonelerine bedava internet hediyeleri merakla araştırılıyor

2020 Haziran ayı itibariyle Turkcell’den abonelerine özel bedava internet kampanyaları tüm hızıyla sürüyor! Turkcell, 2020 yılında da faturalı faturasız hat sahiplerine bedava internet paketleriyle destek veriyor. Özellikle Koronavirüs pandemisi nedeniyle evlerden çıkılmamasının nasihat edildiği şu günlerde Turkcell’den abonelerine bedava internet hediyeleri merakla araştırılıyor. Turkcell 10+10 toplamda 20 GB bedava internet kampanyalarına nasıl katılabilirim? Turkcell Bedava 10 ve 10 toplamda 20 GB internet nasıl alınır? Tüm soruların yanıtları haberimizde sizlerle…

Turkcell, 2020 Haziran ayında bedava 10 GB İnternet hediyesiyle tüm abonelerini sevindiriyor! Pek çok Turkcell’inin bilmediği ve bu nedenle faydalanmadığı bedava internet kampanyalarından siz de faydalanabilirsiniz. Turkcell, 2020 Haziran ayında faturalı ve faturasız tüm bireysel abonelerine özel 10 GB Bedava internet kampanyasıyla hiçbir ücret ödemeksizin hediye internete kavuşabilirsiniz.

Geçmiş dönemde olduğu gibi bu dönemde de bedava internet kampanyalarıyla abone sayılarında büyük bir artış yakalan Turkcell, zorlu geçen pandemi günlerinde de bedava internet kampanyalarına tüm hızıyla devam ediyor. Turkcell 10 gb bedava internet kampanyası ile bedava internetinize hızla kavuşabilirsiniz.

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell 10 GB Bedava hediye internet kampanyasının detayları merakla araştırılıyor. Turkcell SIM Kartını değiştiren, hattını Turkcell’e taşıyan yahut da 4.5 G Sim Kart alan Turkcell aboneleri, Sim kartlarıyla birlikte verilen promosyon şifreleri ile anında 10 GB Bedava internet kazanabiliyor.

Sim Kart’ını Turkcell’e taşıyan, yahut 3G uyumlu hattını değiştirip 4.5G uyumlu Sim Kart alan Turkcell aboneleri, verilen promosyon kodunu SMS ile göndererek 10 gb bedava internete kavuşabiliyor. Ancak bu işlem sadece 1 kez yapılabilmektedir. Yani hat değişimi ile yalnızca 10 gb bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Yükleme

Faturalı yada faturasız Turkcell aboneleri, hat değişimi ile yeni aldıkları sim kartlarının yanında verilen promosyon şifreyi;

ENHIZLI yazarak, boşluk bırakıp şifreyi 2222’ye kısa mesajla göndermeleri gerekiyor. Kampanyaya katılım için gönderilen mesaj ücretsizdir sizden her hangi bir ücret talep edilmez. Mesaj sonrası gelen bilgilendirme mesajından sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı