Türk Telekom, Turkcell, Vodafone bedava internet kampanyaları başladı! 5GB-15GB ücretsiz
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Türk Telekom, Turkcell, Vodafone bedava internet kampanyaları başladı! 5GB-15GB ücretsiz

GÜNDEM

22 Kasım 2020 Pazar 14:30:58

Son Güncelleme: 22/11/2020 14:29:38

Türk Telekom, Turkcell, Vodafone bedava internet kampanyaları başladı! 5GB-15GB ücretsiz

Türkiye’nin en büyük operatörleri Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Ekim-Kasım ayları içerisinde bedava internet kampanyalarına tüm hızıyla devam ediyor. Sizde kolayca başvuru yaparak 1 GB, 5GB, 10GB ve 15 GB ücretsiz internetten yararlanabilirsiniz. Üstelik başvurularınızı SMS, mobil uygulama gibi platformlar üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom, Vodafone ve Türkcell yeni internet kampanyaları ile birlikte vatandaşlarımızın karşısında! Sadece gerekli başvuruları yapacak binlerce vatandaşımız ücret internet hakların yararlanabilir. Peki başvuru nasıl yapılır?

Tüm operatörler vatandaşlarımızın evlerinde çok zaman geçirdiği bugünlerde yeni internet kampanyaları başlatıyor. Vatandaşlarımız da başvurarak çok kolay bir şekilde internet alabilirler.

Müşterilerine karşı sık sık bu tarz kampanyalar düzenleyen bu iç büyük operatör yeni kampanyalar ile vatandaşların karşısına çıkıyor. Korona virüs yüzünden evlerde çok fazla vakit geçiren vatandaşlarımız yeni internet paketleriyle doyasıyla eğlenebilirler!

Hiçbir ücret ödemeden alınabilecek bu internet fırsatları için vatandaşlarımızın neler yapması gerektiğini anlattık işte tüm detaylar;

TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET

Türk Telekom müşteri odaklı politika ile vatandaşlarımızın karşısında durmaya devam ediyor. Sık sık ücretsiz kampanyalar sunan ve bol bol internet dağıtan operatörün işte yeni ücretsiz kampanyaları;

Türk Telekom bedava 30 GB internet

Türk Telekom’dan ücretsiz 30 GB kazanmak oldukça basit. Vatandaşlarımız farklı operatörlerden hatlarını taşıt ve Türk Telekom müşterisi olurlarsa bu kampanyadan yararlanabilirler. Hat taşıdıktan sonra vatandaşlarımızın BOLBOL yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeleri yeterli.

Türk Telekom sil süpür ile bedava internet kampanyası

Türk Telekom’un mobil uygulamasını indirerek vatandaşlarımız her hafta kendilerine özel hazırlanmış hediyelerden ve internet paketlerinden faydalanabilirler.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET

Vodafone özellikle gençlere yönelik çok fazla fırsat sunuyor. Milyonlarca kişi tarafından kullanan ve cebe uygun olan Vodafone internet kampanyaları ise bitmek bilmiyor. İşte Vodafone kullanan veya kullanmayı düşünen vatandaşlarımız için internet kampanyaları;

Vodafone ile herkese 15 GB internet

Vodafone’a farklı operatörlerden hatlarını taşıyan vatandaşlarımız 15 GB internet kampanyasından faydalanabilirler. 3 ay boyunca geçerli olacak şekilde hatlarını tanımlanan 15 GB ile doymadan internetin keyfini çıkarabilirler! 3 ay boyunca her ay 5 GB olarak hediye edilecek ek internet paketi için hattınızı Vodafone’a taşımanız yeterli.

Vodafone e – fatura ile 1 GB internet kampanyası

Eğer Vodafone faturalı hattınızı e-faturaya çevirirseniz her faturadan sonra hattınıza 1 GB internet hediye verilecek. Vatandaşlarımız bu şekilde hem çevre dostu davranacak hemde bedava internetlerinin keyfini sürebilecekler!

TURKCELL BEDAVA İNTERNET

Türkcell ülkemizde en çok tercih edilen operatörlerin başında geliyor ve ek paket almadan Türkcell müşterileri bedava internet kampanalarından yararlanabilir işte kampanyalar;

Türkcell joker kampanyası

Türkcell faturalı hat sahipleri, faturalarını bir üst kademeye çıkarttıklarında sürpriz kampanyalar ile karşılaşılacaklalar! Faturalarını bir üst kademeye taşıdıktan sonra vatandaşlarımızın JOKER yazıp göndermeleri yeterli. Böylece bol bol internet paketi ve nice sürpriz hediyelerden de yararlanabilecekler.

Fizy üyeliği ile 1 GB kadar internet

Fizy üyeliğiyle birlikte vatandaşlarımız 1 GB interneti hemen kazanabilirler. Fizy üyeliği olanlar ne kadar müzik dinlerse o kadar internetleri de artacak. Dinlenen müzik miktarına göre GB hediye!

  • 100 ve 249 arasında Fizy müzik dinleyenlere 250 MB
  • 250 ile 499 arasında 500 MB
  • Son olarak 500 ve üzeri Fizy müzik dinleyenlere 1 GB internet hediye

Sizde kullandığınız operatör hakkında ücretsiz/bedava internet kampanyalarıyla ilgili düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı