Türk Telekom Herkese 8 GB, 12 GB ve 20 GB Bedava İnternet Dağıtıyor! Ücretsiz alabilirsiniz
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Türk Telekom Herkese 8 GB, 12 GB ve 20 GB Bedava İnternet Dağıtıyor! Ücretsiz alabilirsiniz

GÜNDEM

1 Ekim 2020 Perşembe 12:22:41

Son Güncelleme: 01/10/2020 12:24:39

Türk Telekom Herkese 8 GB, 12 GB ve 20 GB Bedava İnternet Dağıtıyor! Ücretsiz alabilirsiniz

Türk Telekom 2020 Eylül ayında ücretsiz – bedava internet kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Tüm müşterileri için 1, 2 , 5, 8, 12 ve 20 GB bedava internet dağıtıyor. Sizde bunları yaparak anında ücretsiz internet kazanabilir, bir ay boyunca istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Ülkemizde en çok tercih edilen operatörlerden biri olan Türk Telekom, müşterilerine avantajlı kampanyalar sunmaya devam ediyor. Akıllı telefon ve internet kullanımı günümüzde hızlı bir şekilde artıyor. Ancakbu kullanım internet paketlerinin erkenden bitmesine yol açıyor ve vatandaşlar bu durumdan şikayetçi. Sizler için 2020 Eylül Türk Telekom bedava internet kampanyalarını araştırdık. İşte tüm detaylar…

Vatandaşlar ek bir ücret ödemeden internetsiz kalmasın diye Türk Telekom pek çok kampanyaya imza attı. Hiçbir ücret ödemeden internet paketi sahibi olmak isteyen Türk Telekom müşterileri, operatörün sunduğu ücretsiz internet kampanyalarını araştırmaya başladı. Sizler için Türk Telekom bedava internet kampanyalarını araştırdık.

Türk Telekom Bedava İnternet 2020 Eylül

Türk Telekom, faturasız hatlar içintelefon hattına her para yüklendiğinde bedava internet paketi veriyor.Türk Telekom hattına 30 lira yükleyen vatandaşlara 8 GB, 40 lira yükleyen vatandaşlara 12 GB, aylık 60 lira yükleyenlere de 20 GB bedava internet paketi veriyor. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşların Senlik yazıp 4444’e kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Türk Telekom Sil Süpür İnternet Kazan

Telefonunda Online İşlemler uygulaması bulunan müşterilere, Türk Telekom bedava internet sunuyor. Telefonundaki Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına girip sil süpür oyununa tıklayıp internet kazanabilirsiniz. Sil Süpür uygulamasından haftalık olarak kazandığınız ödül için telefonunuza bilgilendirme mesajı geldiğinde paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk TelekomArayanıBil 1 GB İnternet Kampanyası

Arayanıbil uygulamasını telefonunda bulundurup faturalarının ödemesini bu uygulamadan gerçekleştiren abonelere 1 GB internet hediye ediliyor. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlar uygulana üzerinden veya PLUS yazarak 6570’e kısa mesaj göndererek servise erişim sağlayıp 1 GB  bedava internet kazanabilecekler.

Türk Telekom e-Faturaya Geçen Abonelere Bedava İnternet Verecek

Kağıt israfının önüne geçmek için Türk Telekom müşterilerine e-faturaya geçmeye teşvik ediyor. E faturaya geçen abonelere 2 GB internet hediye ediyor. İlk 2 ay boyunca 2 GB internet hediye almak isteyen vatandaşların yapması gereken tek şey, e-mail adresini SMS olarak yazıp 8003’e göndermektir.

Türk Telekom 4.5G Hizmetine Geçenlere İnternet Hediye Edecek

Türk Telekom, 4.5G hizmetine geçen vatandaşlara ücretsiz internet veriyor. Şubelere giderek ücretsiz bir şekilde 4.5G’ye geçen vatandaşlar her ay bedava 2 GB internet kazanıyor.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı