Türk Telekom Harekete Geçti! Türk Telekom'dan Müjde Geldi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Türk Telekom Harekete Geçti! Türk Telekom’dan Müjde Geldi

GÜNDEM

26 Kasım 2020 Perşembe 11:50:54

Türk Telekom Harekete Geçti! Türk Telekom’dan Müjde Geldi

Türk Telekom hattı çekmeyen kullanıcıları için çözüm üretmeye başladı. Türkiye’nin önde gelen operatörlerinden bir tanesi olarak bilinen Türk Telekom operatörü, telefonu çekmeyen müşterileri için harekete geçiyor. Çekim gücünü her geçen gün yaptığı yatırımlarla arttıran Türk Telekom’dan abonelerini memnun edecek yeni gelişme duyuruldu. Türk Telekomlular’ı sevindirecek haberi sizler için derledik…

Bilindiği gibi genel olarak en ucuz tarifeler Türk Telekom operatöründe kullanıcılarına sunuluyor. Ancak Türk Telekom’un özellikle doğu bölgesindeki şehirlerde çok çekmediği biliniyor. Bu olumsuz algıyı yok etmek için harekete geçen Türk Telekom operatörü mobil baz istasyonlarıyla birlikte sorunu çözümlemeyi amaçlıyor. Geçtiğimiz gün Türk Telekom’dan mobil baz istasyonları ile ilgili bir açıklama geldi.

Türk Telekom Müşterilerine Müjde Geldi!

Türk Telekom, ülkemizin doğusunda bulunan 10 ili bünyesinde barındıran Erzurum Bölge Müdürlüğü’nde 1000’inci mobil sahasını hizmete sundu.

“Yalnızca merkeze değil,herkese” anlayışı çalışmalarına devam eden Türk Telekom operatörü, yatırımlarına tüm hızıyla devam ediyor. Türk Telekom, gerçekleştirdiği yatırımlar ile bölgedeki kapsama oranını daha da arttırarak şebeke kalitesini iyileştirmeyi amaçlıyor.

4G Kapsaması Bölge Genelinde %84’ü Geçti!

Türk Telekom Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Kıraç, konuya yönelik gerçekleştirdiği değerlendirmede; “Milli sorumluluk bilinci ile ülkemizin dört bir yanına yatırımlarımızı çoğalttık. Bu kapsamda Türkiye’nin doğusunda bu sene 75 adet yeni saha açarak mobil baz istasyonu sayısını 1000’e yükseltirken, 4G kapsamımızı da bölge genelinde %84,3’e çıkardık. Yatırımlarımızı bundan sonra da hız kesmeden gerçekleştirmeye devam edeceğiz.” ifadelerinde bulundu.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları Neler?

Ülkemizin en fazla kullanılan mobil operatör hatlarından olan Türk Telekom her ay yeni internet kampanyaları sunuyor. Vatandaşlara en fazla bedava internet imkanı sunan Türk Telekom ile birlikte sizlerde sunulan yeni kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom bedava 30GB internet ile beraber vatandaşlar garklı operatörlerden hatlarını taşıyarak Türk Telekom abonesi olarak bu kampanyalardan yararlanabilecekler. Hat taşıma işlemini gerçekleştiren kullanıcılar ise BOLBOL yazarak 5555’e SMS gönderebilirler. Türk Telekom’un bir diğer bedava internet kampanyası da mobil uygulamayı indirerek farklı farklı hediye kazanma imkanı olarak sunulmaktadır.

Türk Telekom 15 GB Bedava İnternet Kampanyası Detayları

Türk Telekom 15 GB bedava internet kampanyaları da kullanıcıları tarafından en sık araştırılan konular içerisinde bulunuyor. Diğer operatörlerde de olduğu gibi Türk Telekom’da da fazla sayıda bedava internet kampanyası mevcut. Fakat Türk Telekom’un sunduğu bedava 15 gb internet kampanyası diğer operatörlerin kampanyalarına göre biraz farklılık içeriyor. Kampanyaya katılım sağlayarak bedava interneti kazanmak için belirlenen saat aralıklarında selfy servisi gece uygulamasının kullanılması gerekiyor. Faturasız hat sahibi olanlar, hattına en az 30 TL kontör yükleme gerçekleştirdiğinde GECE yazarak 4545’e SMS gönderdiğinde sunulan bedava internetin tadını hemen çıkarmaya başlayabilecek.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı