Trenyol teslimat noktası İstanbul, İzmir ve Ankara nerede? Hızlı teslimat başladı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Trenyol teslimat noktası İstanbul, İzmir ve Ankara nerede? Hızlı teslimat başladı

GÜNDEM

14 Kasım 2020 Cumartesi 15:38:54

Son Güncelleme: 14/11/2020 15:37:13

Trenyol teslimat noktası İstanbul, İzmir ve Ankara nerede? Hızlı teslimat başladı

Türkiye’nin en büyük online alışveriş platformlarından Trendyol teslimat noktası sistemiyle yeni bir hizmeti hayata geçirdi. Özellikle indirim günleri sonrasında kargolarda yaşanan sıkışıklık nedeniyle teslimatlar bir hayli geç yapılıyordu. Trendyol İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere 81 ilde her yere teslimat noktası kurdu. Vatandaşlarımız isterse artık kargolarını bu teslimat noktalarından alabilecekler.

Türkiye’nin en çok tercih edilen online alışveriş platformlarından biri olan Trendyol, çok ses getirecek yeni kargo modeline geçiş yaptı. Geçilen yeni teslimat modelinde, müşterilere, anlaşmalı olunan noktalarla geniş bir teslimat ağı sunuldu. Eski teslimat sistemi de hala tercih edilebiliyor fakat yeni sistemde müşteriler siparişlerini kargo otomatlarından 7/24 teslim alabilecekler.

Trendyol, kargosunu hemen teslim almak isteyen vatandaşlar için bir yeniliğe daha imza attı. Bilindiği üzere, klasik teslimat yönteminde müşteriler siparişin teslim edileceği adresi sisteme giriyor ve kargolar çeşitli aktarma süreçlerinden geçip adrese teslimatı gerçekleştiriliyor. Yeni teslimat sisteminde ise, müşteriler belirli bir adres belirtmek yerine, farklı teslimat noktalarından birini seçecek ve siparişlerinioradan teslim alacak. Normal şartlar altında, internet üzerinden verilen ve uzun teslimat sürecinden geçen kargolar, Trendyol’un yeni teslimat noktası kargoculuğu ile erkenden teslim edilecek.

Trendyol’un geliştirdiği sistem sayesinde kargonuzu beklemenize gerek kalmadan hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz. Yeni kargo sisteminin detayları ise müşteriler tarafından merak ediliyor.

Trendyol’un, yeni kargo sistemi ile birlikte, verdiğiniz siparişleri evde beklemenize gerek kalmadan belirli teslimat noktalarından alabileceksiniz.

Trendyol İcra Kurulu Üyesi Ozan Acar , yaptığı açıklamada 81 ilde 2500’e yakın teslimat noktası kurulduğunu duyurdu. Kısa bir süre içerisinde bu sayının 5000’e çıkarılması hedefleniyor. Acar, yeni teslimat modeli müşterilerekargolarını istedikleri saatte istedikleri yerden teslim alma seçeneği sunarak hayatlarını kolaylaştırdıklarını dile getirdi.

Türk girişimcilerin tasarladığı kargo otomatlarından, kargolar 7/24 teslim alınabilecek. Sipariş verirken teslimat noktası seçimi yapılacak ve bu sayede kargo beklemeye son verilecek.

Bu sistem hem müşterilere hem Trendyol’a oldukça katkı sağlayacak. Müşterilerin kargo bekleme çilesine son verilirken, Trendyol da çalışan masrafından kurtulup daha hızlı kargo teslimatı yapacak.

Müşterilerin bu yöntemi kullanmasına teşvik etmek için, bu yöntemi kullanarak sipariş veren vatandaşlara 20 lira indirim verilecek.

Trendyol Black Friday indirimi ne zaman başlayacak?

Binlerceürünün büyük oranda indirime gireceği Black Friday/Efsane Günler indirimi, Trendyol’da bu sene 26-29 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek. “Trendyol’un yeni kargo sistemi Black Friday indiriminde kullanılacak mı?” sorusunun cevabı henüz netleşmiş değil.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı