Taşeron İşçiler İçin Beklenen Müjdeli Haber Geldi! Taşeron İşçi Maaşlarına Zam Geliyor! Yüzde 15 Ve 17.5 4/D'li Taşeron İşçi Zam Oranı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Taşeron İşçiler İçin Beklenen Müjdeli Haber Geldi! Taşeron İşçi Maaşlarına Zam Geliyor! Yüzde 15 Ve 17.5 4/D’li Taşeron İşçi Zam Oranı

GÜNDEM

2 Kasım 2020 Pazartesi 10:55:54

Taşeron İşçiler İçin Beklenen Müjdeli Haber Geldi! Taşeron İşçi Maaşlarına Zam Geliyor! Yüzde 15 Ve 17.5 4/D’li Taşeron İşçi Zam Oranı

Taşeron İşçiler için beklenen müjdeli haber geldi! Taşeron İşçi Maaşlarına zam geliyor. İşte Taşeron İşçiler için son dakika zam haberi.

Taşeron işçiler için son dakika açıklamalar yapılması ile beraber on binlerce vatandaşımız için beklenen müjdeli haber sonunda geldi. On binlerce vatandaşımızın faydalanabileceği bu olanaklar sayesinde sunulan olanaklar ile beraber maaşlarına zam yapılacağı açıklanması ile kimlerin faydalanabileceği merak içerisinde araştırılmaktadır. Pek çok vatandaşımızı yakından ilgilendiren bu son dakika gelişmeler ile beraber toplu sözleşme kararı alınması ile beraber taşeron işçilerin maaşlarında hem artış meydana gelecek hem de özlük hakları ön plana çıkacaktır. On binlerce vatandaşımızı yakından ilgilendiren bu gelişmeler ile açıklamalar yapılmasının ardından bu açıklamalar merak içerisinde araştırılıyor. İşte konuya dair merak edilen tüm ayrıntılar…

Taşeron işçiler tarafından yapılan son dakika araştırmalar arasında Taşeron Toplu iş sözleşmesinin ne zaman yapılacağına dair araştırmalar sürdürülmektedir. On binlerce vatandaşımızın bu fırsatları değerlendirebilmesi için sunulan bu olanaklar ile beraber yüzde 8 ila 10 badı ile beraber yüzde 17,5 ila 20 bandında zam yapılması bekleniyor. Taşeron işçiler için umut kaynağı olan bu açıklamalar sonrasında maaşlarına ne zaman zam alacakları pek çok vatandaşımız tarafından araştırılması ile gündemimizde ki yerini almaktadır.

TAŞERON İŞÇİLER İÇİN ZAM MÜJDESİ!

Taşeron işçiler için zam müjdesinin gelmesinin hemen ardından Hak-İş Başkanı Mahmut Arslan, taşeron işçilerin kadroya alınması konusunda verdikleri desteği anımsatarak, “Bizim örgütlediğimiz, sendikal hak kazandırdığımız, toplu sözleşme hakkı elde ettiğimiz 200 bin işçi, kanun zoruyla başka sendikalara geçirilmiş olacak. Bu düzeltilmeli” ifadeleri ile gündemimizde ki yerini almaktadır. On binlerce vatandaşımız için sunulan fırsatlar karşısında zam müjdesi gelmesiyle beraber pek çok vatandaşımız bu olanakları değerlendirebilmek için araştırmalarını sürdürmektedir.

Taşeron işçiler için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk tarafından son dakika açıklamalar yapılmasıyla beraber müjdeli haberin gelmesi ile beraber dikkatleri üzerine çekmektedir. On binlerce vatandaşımız bu olanakları sunmaya devam etmektedir. Milyonlarca vatandaşımız için sunulan bu fırsatlar karşısında Toplu iş sözleşme uygulaması başlatılması ile zam alma olanağına sahip olabileceklerdir.

TOPLU İŞ SÖZLEŞME KARARIN ALINDI!

Toplu iş sözleşme kararının alınmasının ardından Taşeron işçiler için müjdeli haber gelmesi ile pek çok vatandaşımız bu fırsatlardan yararlanmak istemektedir. Mahmut Arslan tarafından büyük müjdeli haber gelmesinin ardından dikkatleri üzerine çekmiştir. Arslan, “Z kuşağı kısmi çalışmaya sıcak. Kadınlar bu konuda istekli olabilir. Ancak bütün bunlar bütüncül yaklaşım içinde değerlendirilmeli. Kıdem dâhil her türlü hak korunmalı. Hak kayıplarına yol açılmamalı” ifadeleri ile pek çok vatandaşımız için önemli açıklamalar da bulunmuştur.

TAŞERON İŞÇİLER İÇİN TBMM KARARI!

TBMM tarafından alınan son değerlendirmeler sonucunda taşeron işçiler için belirlenen toplu işçi sözleşme uygulamasının konuşulması ile ilgili son kararların açıklanacağı bildirilmiştir. Pek çok vatandaşımız bu fırsatlardan yararlanabilmesi için büyük fırsatların getirileceği vurgulanması ile beraber “Sendikalar ile kamu arasında personel ücretlerine gelecek artışların görüşmeleri devam etmektedir.” Bu kapsamda, uzun zamandır geçim sıkıntısı çeken işçilerimize gereken zamlar yapılmalı, düzenlemeden itibaren geçen üç yılın enflasyon farkları da göz önünde bulundurularak mağduriyetlerinin giderilmesi gerekiyor ‘’ ifadeleri pek çok vatandaşımız için kullanılmıştır.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı