Şekerbank’tan Emekli Olmak İsteyenler İçin 60 Ay Vade İmkânı İle İhtiyaç Kredi Müjdesi! SGK Prim Borçlarınızı Ödeyin
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Şekerbank’tan Emekli Olmak İsteyenler İçin 60 Ay Vade İmkânı İle İhtiyaç Kredi Müjdesi! SGK Prim Borçlarınızı Ödeyin

GÜNDEM

10 Kasım 2020 Salı 13:12:42

Şekerbank’tan Emekli Olmak İsteyenler İçin 60 Ay Vade İmkânı İle İhtiyaç Kredi Müjdesi! SGK Prim Borçlarınızı Ödeyin

Özel bankalar arasında yer alan Şekerbank tarafından birbirinden farklı fırsatlar sunulmaya başlanması ile beraber on binlerce vatandaşımız için müjdeli haber sonunda geldi. 60 ay vade imkânı ile SGK prim borcunu ödeyerek emekli olmak isteyen bireyler için kredi olanağının sunulacağı açıklanması ile büyük destek sunulmaktadır. SGK prim borcu olan bireyler için sunulan bu olanak sayesinde emeklilik hakkına sahip olamayan bireyler kredi fırsatlarından yararlanarak borçlarını ödeyebilecek.

Böylelikle emekli olma olanağına sahip olarak büyük fırsatları değerlendirme hakkına sahip olabilecek. Bu kapsam doğrultusunda belirlenen önemli unsurlar kapsamında pek çok vatandaşımız Şekerbank ihtiyaç kredisi nasıl çekilir? Şekerbank İhtiyaç kredi çekme şartları nelerdir? Gibi pek çok önemli soru gündemimizde bulunmaktadır.

Şekerbank tarafından sunulan olanaklar sayesinde milyonlarca vatandaşımız için birbirinden farklı kredi kampanyaları son zamanlarda sunulmaya başlayarak ön plana çıkmaktadır. Şekerbank tarafından sunulan olanaklar sayesinde 60 ay vade imkânı ile sunulan ihtiyaç kredi fırsatı ile beraber pek çok vatandaşımız kolaylık içerisinde SGK prim borçlarını ödeyerek emeklilik hakkına sahip olabilecek. On binlerce vatandaşımız için sunulan olanaklar sayesinde ihtiyaç kredi şartları açıklanması ile beraber vatandaşlarımız tarafından merak içerisinde araştırılmaya devam etmektedir.

ŞEKERBANKTAN İHTİYAÇ KREDİ MÜJDESİ!

60 ay vade imkânı ile sunulmaya devam eden kredi fırsatları milyonlarca vatandaşımız için birbirinden farklı fırsatlar ile sunulmaya başlanması ile beraber pek çok fırsatı beraberinde getirmektedir. Günümüzde yapılan açıklamalar dâhilinde ihtiyaç kredi fırsatı başvuru şartlarının açıklanması üzerine vatandaşlarımız merak içerisinde araştırmalarını sürdürüyor. Kredi başvurularının en önemli unsurları arasında 18 yaşını doldurmuş olmak bulunmasının yanı sıra son zamanlar da emekli olmak isteyen bireyler için sunulan kredi kampanyası büyük avantajları beraberinde getirmektedir.

Şekerbank emekli olmak isteyen bireyler için yapmış olduğu açıklamalar da, “Şekerbank olarak esnafımızın hayatını kolaylaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu kez de prim borçlarını ödeyerek emekli olmaya hak kazanacak esnaf müşterilerimiz için yeni bir kampanya hazırladık ve emekliliğine kavuşmak isteyen esnafımızın yüzünü güldürmeyi hedefledik. Dileyen esnafımız, esnafa özel ‘Emeklilik Kampanyası’ ile sunduğumuz kolaylıklardan Şekerbank güvencesiyle faydalanabilecek” ifadelerini kullanmıştır. Böylelikle sunulmaya devam eden 60 ay vade imkanı ile kredi fırsatı pek çok vatandaşımız için umut kaynağı olmuştur!

SGK PRİM BORÇLARINIZI HEMEN ÖDEYİN!

Banka tarafından başlatılan bu fırsat karşısın da SGK prim borcunuzu anında ödeyerek emekli olma olanağına sahip olabileceksiniz. SGK prim borcu olanlara özel olarak tasarlanan ihtiyaç kredisi pek çok vatandaşımız için sunulmaya devam etmesi ile beraber vatandaşlarımıza destek olmaya devam etmektedir. SGK prim borçları günümüzde birbirinden farklı olanaklar ile sunulmaya başlamasının ardından ön plana çıkmaktadır. Peki, Şekerbank ihtiyaç kredi başvuru şartları nelerdir? İşte konuya dair merak edilen tüm ayrıntılar…

ŞEKERBANK AÇIKLADI! SGK PRİM BORCU İÇİN 60 AY VADELİ KREDİ ŞARTLARI!

-Kampanya geçerlilik tarihi 31.12.2020 olarak belirlenmiştir.
-Esnaf müşterilerimiz emekli olmak istediğini ibraz etmelidir.(SGK)
-Kredi talep eden işletme sahibinin SGK prim borcunu gösteren belgeyi İl-İlçe SGK Müdürlükleri’nden talep edilerek, kredi talebi ile eş zamanlı iletmesi gerekmektedir.
-Müşterimiz, kredinin onaylanması halinde kullandırım işlemleri aşamasında, emekli maaşının bankamız tarafından ödenmesi ile ilgili taahhütleri içeren belgeyi imzalamalıdır.
-Müşterimiz, emekli olması için gerekli tutarın (SGK tarafından verilen belgede yer alan tutar) EFT ile ilgili kuruma ödenecektir. (EFT işlemleri için SGK IBAN numarasının şubemize iletilmesi gerekmektedir.)

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı