Mayıs Ayı 6 GB'den 25 GB Kadar Bedava İnternet Paketleri! 2020 Mayıs Bedava GB Kazan
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Mayıs Ayı 6 GB’den 25 GB Kadar Bedava İnternet Paketleri! 2020 Mayıs Bedava GB Kazan

GÜNDEM

17 Mayıs 2020 Pazar 14:49:11

Mayıs Ayı 6 GB’den 25 GB Kadar Bedava İnternet Paketleri! 2020 Mayıs Bedava GB Kazan

Bimcell’lilere 2020 Mayıs ayında ücretsiz GB-internet paketleri verilmeye devam ediyor! Bimcell, Abonelerine özel kampanyalarla internete doyuruyor! Mayıs ayı itibariyle Bimcell’in birçok bedava internet kampanyası bulunuyor. Bimcell aboneleri de bu bedava internet kampanyaları ile bol bol GB ve MB kazanıyor.

Bimcell’lilere 2020 Mayıs ayında ücretsiz GB-internet paketleri verilmeye devam ediyor! Bimcell, Abonelerine özel kampanyalarla internete doyuruyor! Mayıs ayı itibariyle Bimcell’in birçok bedava internet kampanyası bulunuyor. Bimcell aboneleri de bu bedava internet kampanyaları ile bol bol GB ve MB kazanıyor. Peki Mayıs ayı Bimcell bedava internet kampanyaları hala daha devam ediyor mu? Bimcell 2020 Mayıs Bedava internet nasıl alınır? Ramazan Bayramı’na az bir süre kala Bimcell bedava internet hediyeleri sunmaya devam ediyor. Yaşanan Koronavirüs salgınının da etkileriyle Bimcell’den birçok bedava internet kampanyası hayata geçirildi! Detaylar haberimizde sizlerle…

Bimcell, abonelerine bedava GB ve MB’larla sürpriz yapmaya devam ediyor. Her yıl her ay olduğu gibi bu yıl Mayıs ayında da Bimcell bedava internet kampanyaları sürüyor. Bimcell’liler de bedava internet paketleriyle ilgili araştırmalarını sürdürüyor. Bimcell Bedava internet nasıl alınır? Bimcell 2020 Mayıs ayı Bedava kaç GB internet veriliyor? Bu soruların yanıtı merakla araştırılıyor.

Bimcell, tüm Dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de halen daha hissedilen Koronavirüs salgını ile yaklaşan Ramazan Bayramı nedeniyle bedava internet kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Özellikle Koronavirüs sürecinde evlerinden çıkamayan Bimcell’liler ile Bayram’ı bu sene değişik yaşayacak vatandaşlar için Bimcell’den bedava internet hediyeleri gelmeye devam ediyor. Bimcell Bedava internet paketleri hakkında bu haberimizde gerekli tüm bilgileri alarak, hattınıza bedava internet tanımlatabilirsiniz. Bimcell Bedava internet nasıl alınır? Sorusunun yanıtını öğrenmek için haberimizin devamını okumanızı öneririz…

Bimcell Sahur Kampanyası ile 10 GB Bedava İnternet Paketi!

Bimcell, 2020 Mayıs ayında, Mübarek Ramazan ayı münasebetiyle bedava internet paketi sağlıyor! Sahur Kampanyası ile birlikte Bimcell’liler, Ramazan Ayı boyunca kullanabilecekleri toplamda 10 GB Bedava internet paketine kavuşuyor! Bimcell Sahur kampanyası, sadece faturasız Bimcell aboneleri için hazırlandığından, bedava internet için herhangi bir kayıt veya aboneliğe gerek bulunmuyor. Faturasız Bimcell abonelerinin tamamı, hiçbir işleme gerek olmadan, sadece 25 TL ve üzerinde yükleme yaparak Ramazan Ayı boyunca geçerli 10 gb bedava internete kavuşabiliyorlar. Bu kampanyanın süresi Ramazan ayının biteceği 23 Mayıs 2020 tarihinde son bulacaktır.

Ramazan Ayına Özel 1 GB Bedava Bimcell Hediye İnternet Paketi

Bimcell, Ramazan ayına özel olarak her abonesine 1 GB Bedava internet paketi tanımlıyor! Ancak bu 1 gb bedava internet paketinden yararlanabilmek için “HEDIYE1GB” yazarak 5555’e SMS göndermeniz gerekiyor. SMS’i göndermenizin akabinde Bimcell hattınıza 1 GB Bedava internet tanımlanacaktır.

Bimcell’den Uzaktan Eğitimde Üniversite Öğrencilerine 6 GB Bedava İnternet

Koronavirüs salgını nedeniyle uzaktan eğitim modeliyle eğitimlere devam eden üniversitelerde, milyonlarca öğrenci, internette kota sıkıntısı yaşıyor. Uzaktan eğitim ve ders modüllerine erişim konusunda Bimcell de diğer operatörler gibi, üniversite öğrencilerine, sadece uzaktan eğitim süreçlerinde kullanılmak üzere bedava 6 GB internet hediye ediyor. YÖK ile yapılan protokol kapsamında Bimcell’den üniversite öğrencilerine 6 GB bedava internet paketi tanımlanıyor. Aylık 6 gb bedava internet, 30 Haziran 2020 tarihine dek aylık olarak yenilerek verilmeye devam edecektir.

Bimcell’den İlkokul, Ortaokul ve Lise Öğrencilerine EBA 8 GB Bedava İnternet Paketi

Bimcell, Koronavirüs salgını nedeniyle uzaktan eğitim modeliyle eğitim-öğretime devam eden İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerini de unutmadı! MEB ile yapılan protokol çerçevesinde milyonlarca öğrenciye Eba ağında kullanılmak üzere 8 Gb bedava internet paketi sunuluyor. Bimcell Abonelerinin hatlarına otomatik olarak 8 GB Eba bedava internet paketi tanımlanmaktadır.

Bimcell’den Yeni Abonelerine Özel 6 GB BEdava İnternet

2020 Mayıs ayı Bimcell Bedava internet paketleri arasında, Bimcell’in yeni aboneleri için sunudğu 6 gb bedava internet kampanyası da yer almaktadır. Bimcell hattı alan yahut başka bir operatöre ait olan hattını Bimcell’e taşıyanlara özel olarak 6 GB Bedava internet, 250 Dakika her yöne konuşma ve 250 SMS tanımlanmaktadır.

Bimcell’den Sim Kartını 4.5G ile Uyumlu Hale Getirene 30 GB Bedava İnternet

Bimcell, Sim kartını BİM Mağazalarında 4.5g uyumlu hale getirenlere herhangi bir şart aranmaksızın bedava internet paketi sağlamaktadır. 30 GB’a kadar bedava internet paketi, 4.5G’li Bimcell hattıa sahip Bimcell abonelerine tanımlanmaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken şey ise hattınızı 4.5G uyumlu hale getirmektir.

Bimcell Faturasız Abonelerine 25 TL ve Üzeri Yüklemelerde 1 GB Bedava İnternet

Bimcell, faturasız Bimcell Abonelerine, her 25 TL ve üzeri lira yüklemelerinde 1 GB Bedava internet paketi de sunmaktadır. Ayrıca 1 GB internetin yanı sıra 500 SMS paketi de hediye edilmektedir. 1 GB bedava internet ve 500 SMS’i almak için sadece 25 TL ve üzeri yükleme yapmanız gerekmektedir. Bunun dışında hiçbir işleme gerek olmadan bedava kullanımlarınız hattınıza tanımlanacaktır.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
1 Yorum

1 Yorum

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı