Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Halkbank’tan Emekliye Kredi Müjdesi! Emekliye Bayram Öncesi Mini İhtiyaç Kredisi!

GÜNDEM

13 Mayıs 2020 Çarşamba 21:28:17

Halkbank’tan Emekliye Kredi Müjdesi! Emekliye Bayram Öncesi Mini İhtiyaç Kredisi!

Halkbank’tan yeni kampanya! Halkbank, milyonlarca emekli için özel ‘Nefes Aldıran Fırsat’ kredisini hayata geçirdi! Halkbank tarafından emekliler için başlatılan kredi kampanyası, 5 bin TL’ye kadar düşük limitli acil nakit ihtiyaçları için kullanılabilecek!

Halkbank’tan yeni kampanya! Halkbank, milyonlarca emekli için özel ‘Nefes Aldıran Fırsat’ kredisini hayata geçirdi! Halkbank tarafından emekliler için başlatılan kredi kampanyası, 5 bin TL’ye kadar düşük limitli acil nakit ihtiyaçları için kullanılabilecek! Emekliler, Ramazan Bayramı öncesinde Halkbank’ın mini ihtiyaç kredisi paketlerinden şubeye gitmeksizin tek bir SMS ile yararlanabilecek! Halkbank’tan emeklilere 5 bin TL limitli, 60 aya kadar vade seçeneğiyle mini ihtiyaç kredisinin tüm detayları haberimizde sizlerle…

Tüm Bankalardan peş peşe faiz indirimi kararları gelirken, Halkbank’tan da emekliler için müjdeli bir haber geldi! Halkbank, tam da Ramazan Bayramı öncesi milyonlarca emekliye 5 bin TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için uygun vade ve faiz seçenekli mini ihtiyaç kredisi paketlerini hayata geçirdi! Şimdi birçok emekli vatandaş Halkbank Mini İhtiyaç Kredisi paketlerini araştırıyor.

HALKBANK’TAN EMEKLİYE ÖZEL ‘NEFES ALDIRAN FIRSAT’ KREDİSİ

Halkbank tarafından yapılan açıklamayla Nefes Aldıran Fırsat sloganı kullanılarak emekliye Bayram öncesi sunulan mini ihtiyaç kredisi paketi tanıtıldı. Halkbank, emeklilere 60 aya kadar vade seçeneğiyle üst limiti 5.000 TL olan kredi paketini hayata geçirdi.

Emekli maaşını hali hazırda Halkbank şubelerinden alan yahut emekli maaşını Halkbank’tan almayı taahhüt edecek olan emeklilere %0,98 faiz oranı ve 60 ay vade seçeneğiyle ihtiyaç kredisi verilecek! Ancak bu ihtiyaç kredisi ‘mini’ bir ihtiyaç kredisi olacak ve üst limit 5.000 TL olacak. Emekliler %0,98 faiz oranı, 60 ay vade ve 5 bin TL limitli mini ihtiyaç kredilerini Bayram öncesi kullanabilecekler!

HALKBANK’TAN EMEKLİYE DÜŞÜK FAİZLİ 5 BİN TL KREDİ MÜJDESİ

Halkbank tarafından açıklanan emekliye kredi müjdesinin yankıları sürüyor. Emekliler, Koronavirüs salgını sebebiyle Halkbank şubelerine gitmeden de tek bir SMS ile 5 bin TL mini ihtiyaç kredilerini kullanabilecekler.

%0,98 faiz oranı ve 60 Ay vade seçeneğiyle 5 bin TL kredi kullanan bir emekli, tek bir seferlik 26,25 TL kredi tahsis ücreti ödeyecek. Daha sonrasında kredisini aylık 116,63 TL taksitlerle 60 ay boyunca ödeyebilecek. Halkbank emekliye mini ihtiyaç kredisinin yıllık maliyet oranı ise %15,3311 olarak açıklandı.

HALKBANK EMEKLİ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Halkbank 5 bin TL %0,98 faiz ve 60 ay vade seçenekli ‘Emekliye Özel’ mini ihtiyaç kredilerine başvuru SMS ile yapılabilecek.

Kredi başvurusunda bulunmak isteyen emekliler, cep telefonlarının SMS-Mesajlaşma bölümü üzerinden her bir bilgi arasında boşluk olacak şekilde MINI yazarak T.C Kimlik numaraları ve Aylık Gelir Tutarı ile Talep Edilen Kredi tutarı (5 bin TL) bilgilerine yazıp 3452 numarasına gönderecekler. Ardından başvuru tamamlanmış olacak. Daha sonra Halkbank başvuruları inceleyerek emekliye geri dönüş sağlayacak.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı