Emeklilere 1250 TL İkramiye Ödemesi Yapılıyor! Son Başvuru Tarihini Kaçırmayın
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Emeklilere 1250 TL İkramiye Ödemesi Yapılıyor! Son Başvuru Tarihini Kaçırmayın

GÜNDEM

5 Aralık 2020 Cumartesi 21:30:26

Son Güncelleme: 05/12/2020 21:29:58

Emeklilere 1250 TL İkramiye Ödemesi Yapılıyor! Son Başvuru Tarihini Kaçırmayın

Emekli vatandaşlarımız için son dakika gelişmelerin gün yüzüne çıkması ile beklenen müjdeli haber sonunda geldi. Son başvuru tarihi 31 Aralık 2020 olarak belirlenmesinin ardından pek çok vatandaşımız büyük fırsatları değerlendirebilmek için araştırmalarını sürdürmeye başlamış bulunmaktadır.

Milyonlarca vatandaşımız için sunulan bu olanaklar ile beraber dikkatleri üzerine çekerek 1250 TL ikramiye ödemeleri ön plana çıkmaktadır. Son başvuru tarihi ile ilgili açıklamaların yapılmasının ardından emekli vatandaşlarımız başvuru işlemlerini gerçekleştirerek hemen ikramiye ödemelerini alma olanağına sahip olabilecek. Korona virüs emekli bireyleri de etkileyen kesimler arasında bulunmasının ardından emeklilere özel olarak 1250 TL ikramiye ödemesinin yapılacağına dair açıklamalar yapılmıştır.

Emeklilere 1250 TL ikramiye ödemesinin yapılacağının açıklanmasının ardından on binlerce vatandaşımız başvuru işlemlerini nasıl gerçekleştireceğine dair araştırmalarını sürdürerek gündemimizde ki yerini almaktadır. Vatandaşlarımız için sunulan bu fırsatlar ile beraber vatandaşlarımız dikkatleri üzerine çekerek başvuru detaylarını araştırıyor. Son zamanlar da başvuruların nereye yapılacağı merak konusu oldu. Merak konusu olan bu detayları haber adresimiz üzerinden öğrenebilir ve başvurunun son gününe kadar başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek büyük olanaklardan yararlanabilirsiniz. Vatandaşlarımız için sunulan bu fırsatlar karşısında bu zorlu süreç içerisinde rahat bir nefes alma olanağı da sunulmaktadır.

EMEKLİLERE ÖDEME YAPILACAK!

Emekliler için oluşturulan bu fırsatlar karşısında vatandaşlarımız için beklenen müjdeli haber sonunda geldi. Geçim güçlüğü çeken emekliler tarafından oluşturulan taleplerin gün yüzüne çıkmasının ardından SGK ve Bağ-kur emeklilerine 1250 TL tek seferliğine ikramiye ödemesi yapılacağı bildirildi. Peki, Emekliler 1250 TL ikramiye ödemelerini nereden alabilir? 1250 TL ikramiye ödeme başvuruları nereden ve nasıl yapılır? Başvuru şartları nelerdir? İşte konuya dair merak edilen tüm detaylar…

Emekliler tarafından oluşturulan talebin onaylanmasının ardında 31 Aralık 2020 tarihine kadar yapacağınız başvurular doğrultusunda hesabınıza anında 1250 TL ikramiye ödemesini alma fırsatını elde edebilirsiniz. On binlerce vatandaşımız için sunulan bu olanakların ardından vatandaşlarımız büyük fırsatları değerlendirebilmek için gündemimizde ki yerini alacaktır. Sunulan bu ödemelerin ardından emekli bireyler başvuru işlemlerini gerçekleştirmesinin ardından vatandaşlarımız gün yüzüne çıkan bu ödemelerden yararlanmak istemektedir. Peki, başvurular nereye ve nasıl yapılacağına dair detayları sizlere aktararak bilgilendirmek isteriz.

1250 TL İKRAMİYE BAŞVURU İŞLEMLERİ!

1250 TL ikramiye başvuru işlemlerini gerçekleştirmek isteyen bireyler başvuru işlemlerini SGK ya gerçekleştirerek ödemelerini alma hakkına sahip olabilmektedir. On binlerce vatandaşımız için sunulan bu fırsatların gün yüzüne çıkması ile beraber de dikkatleri üzerine çekerek pek çok vatandaşımız bu fırsatlar ile rahat bir nefes alabilecek. Emekliler için merak konusu olan 1250 TL ikramiye ödemeleri bu zorlu süreç içerisinde vatandaşlarımıza ilaç gibi gelecek. Böylelikle rahat bir geçim sağlayabilir ve ek ödemelerinizi alma olanağına sahip olabilirsiniz.

SGK TARAFINDAN KAMPANYA KOŞULLARI YAYIMLANDI!

SGK tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda Kampanya Koşulları:

  • SGK emekli maaşını Bankamızdan alan ve emekli maaş hesabında artı para kredisi limiti tanımlı tüm müşteriler kampanyadan yararlanabilecektir.
  • SGK emeklilerimiz, maaş tarihinden 2 gün öncesi ile maaş ödeme günü arasında mevcut artı para kredisi limitlerini %0 faiz ile kullanabilecek, maaş günü sonrasında Bankamızca geçerli güncel faiz oranları uygulanacaktır.
  • Çekilebilecek tutar artı para kredisi limiti ile sınırlı olup bu limit Banka tarafından belirlenmektedir.
  • Maaş gününden önceki 2 gün içinde emekli maaşını Bankamıza taşıyan, maaş hesabına artı para kredisi limiti tanımlanan müşteriler ile ilk kez maaş ödemesi alacak emekliler kampanyadan bir sonraki aydan itibaren yararlanabilir.
  • Aynı hesaba birden fazla maaş yatması durumunda kampanya ilgili ay içinde hesaba yatan ilk maaş ödemesi için geçerli olur.
  • İkramiye ve diğer ödemeler ile taksitli artı para kullanımı kapsam dışındadır.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı