Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Emekliler için faizsiz kredi verilecek! Bu bankalardan hemen faizsiz kredi alabilirsiniz!

GÜNDEM

18 Mayıs 2020 Pazartesi 14:16:56

Emekliler için faizsiz kredi verilecek! Bu bankalardan hemen faizsiz kredi alabilirsiniz!

SGK ve Bağ-Kur emeklileri için düzenlenen yeni faizsiz kredi paketi ile beraber artık tüm emekliler çok uygun koşullardan kredi kullanabilecek. Korona virüs ve Ramazan Bayramı için geliştirilen kredi ve destek paketlerine istinaden emekliler içinde gelişmeler yaşanıyor.

SGK ve Bağ-Kur emeklileri için düzenlenen yeni faizsiz kredi paketi ile beraber artık tüm emekliler çok uygun koşullardan kredi kullanabilecek. Korona virüs ve Ramazan Bayramı için geliştirilen kredi ve destek paketlerine istinaden emekliler içinde gelişmeler yaşanıyor. Vatandaşlarımızın sıfır faizli kredi kullanma ihtimali neredeyse yok ancak emekli vatandaşlarımız için çok düşük kredi faiz oranları ile kredi kullanabilme ihtimali var. Neredeyse sıfır faiz oranları ile tüm emekliler acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler. İşte tüm detaylar…

SGK ve Bağ-Kur emeklileri faizsiz kredi kullanabilmek için adeta birbirleri ile yarışacak. Tüm bankalar emeklilere özel olarak geliştirdiği yeni emekli kredi paketi ile beraber tüm emekli vatandaşlarımız ihya olabilecek. Emeklilere faizsiz kredi haberi ilk olarak QNB Finansbank’tan geldi ancak daha sonrasında ise ardı arkası kesilmeden tüm bankalar hemen emeklilere faizsiz kredi haberini yayınladı. Emekli aylığının devlet güvencesinde olması, bankaların emeklilere kolay kredi vermelerindeki en önemli unsurlardan biridir. Emeklilerin bankadan kredi çekebilmeleri için gerekli olan yaş sınırı 75 yaştır. Bazı bankalar bu sınırı 80 olarak belirlemektedir. Emekliye faizsiz kredi veren bankalar hangileridir? Emekliye faizsiz kredi almak için şartlar nelerdir? Emekliler hangi bankalardan faizsiz kredi alır?

EMEKLİLERE KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİ?

Emekli kredisi veren bankalar ve faiz oranları aşağıda ki tabloda görüntülenmektedir.

 • QNB Finansbank %0,89
 • İş Bankası %0,99 – %1,05
 • TEB %1,05
 • Vakıf Katılım Bankası %1,10
 • ING Bank %0,99
 • Yapı ve Kredi Bankası %1,72
 • Garanti Bankası %1,34
 • Vakıfbank %1,05
 • Ziraat Bankası %0,94 – %0,98
 • Akbank %1,49-1,53
 • Denizbank %1,69
 • Fibabanka %1,08
 • Enpara %1,19 – %1,24
 • Alternatif bank %1,36

45 BİN TL’YE KADAR EMEKLİ KREDİ FIRSATI!

Pek çok banka emekliler için yeni kredi paketleri yayınladı. En düşük kredi faiz oranları hala açıklanmadı ancak tüm bankalar mesai saatleri içerisinde emekliler için en uygun kredi faiz oranlarını açıklayacak. Şu aşamada normal kredi faiz oranları görünmektedir. Ancak ilk mesai günü içerisinde tüm bankalar emekliler için faizsiz kredi faiz oranları listesini açıklayacaktır. Faiz uygulayan bankalarda tabii ki olacaktır ancak öncelikler her zaman faizsiz kredi veren bankalardan yana olacaktır. Bu nedenle haber merkezimizi düzenli takip etmeniz halinde tüm ayrıntılara hemen ulaşabileceksiniz.

Bu ay emeklilere en düşük faizli kredi imkânı sağlayan bankası Ziraat bankası. Banka maaşlarını kendinden alan müşterilerine aylık %0.98 faiz oranı ile kredi imkânı sağlamaktadır. Bu da 20.000 TL için 60 ay vadeli kullanacaklar da aylık taksit ödemesi 466,53 TL anlamına gelmektedir. Toplam ise size yansıyacağı miktar ise 27.991,75 TL olacaktır. Halk Bankası’da yine uygun faiz oranları emeklilere özel kredi kullandırmaktadır. Bu ay için emekliye %0,08 faiz indirimi ile %0.98 faiz uygulayan banka bir diğer bankamızdır. 45.000 Lira kullanacaklar için 60 ay vadeli aylık 1.049,69 TL ödeme çıkarmaktadır.

EMEKLİLER İÇİN KREDİ ALMA ŞARTLARI NELERDİR?

Her ne kadar emekli maaşı devlet güvencesi altında olsa da, kredi çekmek isteyen emeklinin tamamen kara listede olmaması önemlidir. Kara listede olan emeklilerin, kredi çekebilmesi oldukça zor hatta imkânsızdır. Çekilmek istenen kredi tutarının aylık taksiti, emekli maaşının yarısından fazla olamamaktadır. Bu nedenle alınan maaşın miktarı, kredi tutarında da belirleyici rol oynamaktadır.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı