E-devlet yeni hizmet devreye alındı! Televizyon, internet ve telefon abonelikleri yapılabilecek
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

E-devlet yeni hizmet devreye alındı! Televizyon, internet ve telefon abonelikleri yapılabilecek

GÜNDEM

27 Ekim 2020 Salı 21:32:50

Son Güncelleme: 27/10/2020 21:05:23

E-devlet yeni hizmet devreye alındı! Televizyon, internet ve telefon abonelikleri yapılabilecek

E-devletin yeni yürürlüğe giren hizmeti vatandaşlarımızı oldukça memnun etti. Vatandaşlarımızı en çok çileden çıkaran hizmetlerden biri daha artık E-devlet sayesinde kolayca halledilebilecek. E-devlette 26 Ekim itibariyle başlanacak bu adımla vatandaşlarımız bir kez daha rahatlayacak ve teknolojinin kolaylığını görecekler.

Vatandaşlarımızı uğraştıran uzun sıralar da bekleten ve zamanlarını çalan bir hizmet daha artık E-devlet ile oldukça kolay ve pratik!

E-devlet sayesinde vatandaşlarımız artık evlerinden hiç çıkmadan oldukça kolay bir şekilde birçok hizmetten yararlanabiliyor. Devletimiz tarafından vatandaşlarımıza verilen bu hizmetle teknolojinin nimetlerinden her kesim vatandaşla yararlanıyor. Özellikle de korona virüs salgının olduğu bu dönemde vatandaşlarımız özellikle de risk grubunda olanlar zorunlu işleri için bile evden dışarı çıkmak zorunda kalmıyor ve kolayca işlemlerini E-devlet üzerinden yapabiliyorlar! Şimdi ise E-devlet ’ten yeni bir kolaylık daha geldi!

E-Devlet’te yeni dönem!

E-devlet 26 Ekim itibariyle yine dev bir hizmete adım atıyor! Hazırlanan bu yeni hizmet ise vatandaşlarımızı oldukça sevindirdi! Artık e-devlet üzerinden vatandaşlarımız Televizyon, internet ve telefon abonelik başvurularını yapabilecekler! Hizmet ise 26 Ekim itibarıyla kullanılabilir olacak!

Milyonlarca vatandaş bekliyordu!

Abonelik iptal ettirmek oldukça uzun süren ve uğraştırıcı bir iş. Televizyon, internet ve telefon abonelikleri de ülkemizde en çok uğraştıran abonelik işlemlerindenbazıları. Televizyon, internet ve telefon aboneliklerinde özel şirketler iptal işlemlerini zorlaştırmak için sık sık vatandaşlarımız bir iki gün bekletir ve fax çekmelerini isterlerdi. Birçok vatandaşımız ise bu tip şeyler yüzünden aylarca daha ekstra istemedikleri aboneliklerin faturalarını ödemek zorunda kalıyordu. Fakat bu durumda artık tarihe karışacak!

Bu zorlu salgın dönemlerinde vatandaşlarımız artık televizyon, internet ve telefon aboneliklerine dair iptal veya başvuru işlemlerini 26 Ekim itibariyle E-devlet üzerinden halledebilecekler!

Bayiye gitmeye son!

Elektronik haberleşme kapsamında 200 binden fazla haberleşme işletmecileri, Türkcell, Vodafone , Türk Telekom internet ve telefonları hatları gibi birçok hizmet artık saniyede iptal edilebilecek!

Vatandaşlarımız ne sabit ne de mobil telefonlarındaki operatörler için şubelere gitmelerine evrak taşımalarına gerek kalmayacak! Tüm internet alt yapıları ve kablo TV hizmetleri içinde aynıları geçerli!

Yeni Yükümlülükler geldi!

E-devletin vatandaşlarımıza sunduğu bu yeni hizmetiyle birlikte yeni yükümlülükler de beraberinde geldi!

İşletmeciler, abonelere ait nakil, devit hat dondurma gibi talepler adına e-devlet üzerinden fesih başvurusu gelmesi durumunda tüm sorumluluklarına yerine getirmekle hükümlüler!

Bundan böyle vatandaşlarımız hiç vakit kaybeden hat dondurma, devit, nakil veya aboneliklerine dair fesih işlemlerini tek tıkla E-devlet üzerinden yapabilecekler!

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı